poster

Seven Ages

Drama / Krátkometrážní

USA, 1906

Režie:

Edwin S. Porter

Hrají:

Thomas H. Ince

Komentáře uživatelů k filmu (2)

  • Renesco
    **

    Porter chtěl asi demonstrovat, že láska kvete v každém věku. Sledujeme sedm různých věkově definovaných párů (přes předškolní děti, školní děti, adolescenty, atd. až k důchodcům), jak spolu nejdřív diskutují, načež začne muž zasypávat ženu polibky, zatímco ta dělá drahoty. Tenhle genderový stereotyp o rozvržení rolí ve vztahu provází nerealistické líbání z dob, kdy se ještě profesionálně netočilo porno.(13.3.2012)

  • Themyth
    ****

    Jeden z najstarších dochovaných experimentálnych filmov, ktoré som doteraz videl. Tento titul má cca 110 rokov. Vidíme tu sedem párov muž a žena, z toho každý pár je v určitom vekovom rozmedzí. Režisér nám demonštruje určité charakteristické správanie pre každý z nich vzhľadom k ich veku a danej situácii. Od malých detí až po starých ľudí. Zaujalo ma, ako na takomto jednoduchom scenári vie definovať charakteristickú črtu správania sa jedincov v danom vekovom období.(23.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace