Reklama

Reklama

The Roads Not Taken

Trailer 1

Obsahy(1)

Leo (Javier Bardem) leží v posteli. Je zmatený a ztracený ve svých myšlenkách. Lidé kolem něj už ho neberou vážně. S něžnou a láskyplnou péčí ho Molly (Elle Fanning), jeho dcera, doprovází přes New York. I když riskuje ztrátu zaměstnání, stará se o mentálně postiženého muže, který už nezná ani její jméno a jehož hlava je plná putování do paralelních verzí svého života. Leo s Dolores (Salma Hayek) v Mexiku: scény z jejich vášnivého manželství; Leo jako osamělý spisovatel na řeckém ostrově. Tato setkání ho přivádějí k nepříjemným pravdám jeho života. (mac000)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (3)

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Silná téma, ešte silnejšie obsadenie, ale slabšie, málo pútavé spracovanie. Dokopy to nemá ani hodinku a pol, ale vlečie sa to ako slimák z ulity, keďže tomu chýba okrem nosného námetu aj nejaké dejové vyžarovanie, niečo výrazné, čo udrží diváka v pozornosti. Bardem urobil ďalší zárez a obohatil svoju zbierku mimoriadnych výkonov. Škoda, že to nedostalo lepší šat, ale dostali sme určite minimálne ten výraz, že strácať rozum nie je med lízať. Ani pre inkriminovaného, ani pre rodinu. ()

Vxxx 

všechny recenze uživatele

Trochu zdlouhavé a místy nudné, ale velice silný příběh se zajímavou výpravou. Ráda bych Bardema viděla v nominacích na Oscara za tuhle roli. 3* ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama