Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Rok 1966, New Jersey. Na střední škole nový student, všem známý jen jako "Sheik" (Vincent Spano) zaujme frustrovanou středoškolačku Jill Rosen (Rosanna Arquette). Jill je okouzlena jeho vyspělostí. Sheik je Ital, kterého ovšem nejvíce zajímá jeho auto a Frank Sinatra. Po čase se ale, k nelibosti svých rodičů, dávají dohromady. Zatímco je Jill přijata na dívčí školu, Sheik je ze školy vyloučen a odjíždí pracovat na Floridu. Tady si ovšem uvědomí, že není šťastný a vrací se do New Jersey, aby se pokusil získat Jill zpět. (yuppie)

(více)

Recenze (4)

Martin741 

všechny recenze uživatele

Zas komentar tu ako prvy. Hoci casto u filmov uz visi komentar Karlosa80, teraz vynimocne som prvy ja. Pozeram, ze kolega T2 uvadza, ze film v kinach zhorel ...... celkom slusny pribeh o laske on +ona. Pribeh sa odohrava v USA, on spoznal ju, dali sa dohromady, ale on postupne siel pracovat na Floridu . Teda do dalsieho statu. Nieco vsak stale neklape, preto navrat z jeho strany do New Jersey za nou je na spadnutie . Obycajne dialogy prevazuju, to dodrzuje aj tento film. Sayles sa ale rezisersky este len hladal, toto je prvy film od neho, co som videl. Jeho predchadzajuci pocin Return of the Seacausus Seven 1980 sa mi népodarilo zohnat, este sa pokusim, ale neviem, neviem : 65 % ()

wayne99 

všechny recenze uživatele

Pěkný film s mladou Rosannou Arquette, která už tenkrát byla hvězdou a tehdy ještě hojně obsazovaným Vincentem Spanem. U nás běželo v TV tuším v roce 1996, škoda že se to někdo nerozhodl reprízovat. ()

Zajímavosti (2)

  • Tracy Pollan v tomto filmu debutovala. (Pumiiix)

Reklama

Reklama