Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V autě je nalezen zastřelený muž. Je to Polák. Emina polská tchyně, bývalá učitelka, naprostou náhodou v zastřeleném muži pozná svého bývalého polského žáka. Míval však jiné jméno. Ema přejede polskou hranici a spojí se s polskými kolegy. A zjistí překvapivou skutečnost. Ten muž je polský agent, nasazený pod falešným jménem v zločineckém Katowickém gangu, který pašuje luxusní automobily z Rakouska a Německa. V Ostravě se nachází jejich mezisklad, kurýři odtud vyrážejí na „divoký“ východ. Rýsuje se velký mezinárodní případ. Česká strana na mezisklad zaútočí. Divoká střelba, honičky, zatýkání. K odhalení vraha zastřeleného polského agenta však nedojde. Zato se zjistí, že onen tajný Polák v Katowickém gangu byl na ženské, a kvůli nim porušoval pravidla. V Ostravě měl také milenku. A právě tento směr vyšetřování nakonec přinese Emě a jejím mužům řešení případu… (Česká televize)

(více)

Recenze (10)

chrispe 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Polsko. Kurva. Tohle spojení mi přišlo vážně zajímavý. Příběh už tak moc ne. Poláci děsně přehrávají, zátah na dílny a následný "útěk" staršího chlápka Honzovi mi přišel směšný. Aspoň že už se vytratila linka - jsi ženská vyfič do bažin. A u pana Jandáka jsem fakt dlouho přemýšlela, zda je to on a do závěrečných titulků si nebyla jistá. 2,5* ()

quixote 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Pro mne zatím nejzajímavější díl. Vyšetřování mě nebavilo a bylo mi jedno, kdo vraždil, naopak se mi líbilo, že to konečně mělo pořádný kolorit včetně mísící se polštiny a češtiny. Snad se někdy do Těšína konečně vypravím, na obrazovce vypadal zajímavě. Jandák hrál vcelku dobře, v téhle bossovské poloze mě zaujal v Přáních k mání. ()

Reklama

fafejt001 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

ŘÍKAL jsem si , tak to se rozjede . Bude akce , auta , honička , napětí , spolupráce obou zemí a tak nějak se bude na co dívat . . ALE bylo to nakonec , všechno trochu jinak . Bylo trochu dosti trapné , když češky hovoří polsky a moc jim to nejde . Mohlo být více záběru jak z Českého tak i polského Těšína . Z Českého Těšína jen most a polského , pouze náměstí . Dále Jandák se svou čím dáááál širšíííí figurou dostal malou roli , ovšem , že kdysi hrával zřejmě už zapomněl . Rovněž rychlý konec , byl poněkud podivný . Další slabý díl a do konce celého seriálu , to lepší už nebude . Tak snad časem . ()

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

A máme tu asi prozatím nejakčnější díl série. Pár automobilových honiček, záběry na drahá auta, jedna mrtvola muže v jednom z nich. A co teď s tím, když jde o polského agenta infiltrovaného do gangu s kradenými auty? Tohle byl rozhodně dobrý díl, jen bohužel konec vyzněl jaksi do ztracena. ()

rakovnik 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Po výletu do Tuniska jsme se dnes podívali jen k bratrům Polákům. Byl jsem znechucen tím, že se dívám na český seriál s titulky, jako obvykle zpackaná akce, ovšem příběh se vyvinul tak, že mě i začal bavit. Zavzpomínal jsem na Těšín a jeho mosty, pohled na Ondřejník se také nezapomíná. Ovšem konec byl opět bídný. Výslechy o ničem, podezřelí to rychle balili a střelba na ulici s očitým svědkem zůstala nepozorována. ()

Galerie (12)

Zajímavosti (1)

  • Natáčení probíhalo také v polské části Těšína. (me116)

Reklama

Reklama