Konec tiskaře (E12) (epizoda)

Krimi / Drama

Česko, 2020, 57 min

Jak je v tomto seriálu zvykem, vraha i motiv jsem odhalil hned na začátku, což se mi děje jen kdyz je scénář narvaný klišé a neobratnymi postupy (tady to samozřejmě musel být zdánlivě sympatický sebejisty mladík toužící po nahrazení šéfa ve firmě i v posteli, v "korektnich" dílech ten nejblondatejsi chlap na place, v posledním díle skrývali identitu "překvapivého" vraha v době, kdy jediný koho nepodezirali byl Dobrý atd.). Ale celkově slušný průměr, kdy Majer standardně přehrává všechny na place o parník. Škoda že mu ten ostravak nejde moc věřit.a jako bonus malá postelova scéna s Katerinou Lojdovou, no neberte to.(1.4.2020)

Další nadprůměrný díl, ale na čtyři hvězdy dneska ne. Vraha a motiv jsem odhadla poměrně brzo, škoda, že to nebylo více propletené než se to automaticky snaží hodit na kriminálníka. Chybí mi v tom trochu důslednost Případů 1. oddělení - nejdřív se vloupeme do bytu a teprve potom si zajístíme povolení k domovní prohlídce? Nicméně s ohledem na zbytek série slušný nadprůměr i v rámci jiných českých krimi. Poslední díl byl zajímavě nakousnut, tak snad nezklame.(26.5.2020)

Zajímavý případ kriminálky Ostrava, opět skvělý Kozub. Začíná mi být s celé party nejsympatičtější a podává nejpřesvědčivější výkon. Snahu o spisovnou češtinu už jsem v seriálu skousla, ovšem u věty "Byl jsem tady ve Stodolní." jsem musela zaúpět. Tohle nikdy nikdo neřekne. Nemůže ten scénář zkontrolovat někdo místní?(27.3.2020)

• mira007

wow .. dokonce s malou erotickou scénou s Kačkou Lojdovou.(31.3.2020)

Tenhle díl se mi velmi líbil - napětí až do konce díky podivnému zvukovému doprovodu, nečekaný konec, i když k němu všechno časem spělo. Nevím, ale mám pocit, že Chlumský točí líp než Hřebejk.(7.4.2020)

• - Příběh je volně inspirovaný případem, který se stal v Ostravě-Přívoze roce 2006. [Zdroj: fm.denik.cz] (me116)