• honajz
  ***

  Na rozdíl od českotelevizních Poldů a nemluvněte, kde se těch 70 minut jednoho dílu (proboha, kde jsou ty doby, kdy na jeden díl seriálu stačilo tak čtyřicet minut?!) neuvěřitelně táhlo a nudilo, tady těch 70 minut (ach jo) je nabito akcí a dějem, pořád je potřeba pozornost, aby člověk pochopil vztahy, cíle jednotlivých postav (asi musela být fuška je všechny sepsat), takže utečou jako nic. Sem tam jsou tam vážně vtipné scény, repliky a dialogy, postavy se chovají uvěřitelně. Jen se bojím, že Popelka Týna dostane od autorů naloženo víc, než je zdrávo, což mne většinou na podobných seriálech docela štve (viz začátek seriálu Šípková Růženka s Žilkovou), protože život většinou není o tom, že se na vás hrne jen jedna katastrofa za druhou, ale objeví se i příjemné věci a události. Navíc nechápu, proč někdo chce kupovat údajně zadluženou farmu, protože kecům o zdravé a uzdravující vodě, která vydělá majlant se nedalo věřit ani v Kameňáku, kde našli modrý pramen. Uvidíme, co další díly, rozjezd zatím povedený s výhradami.(11.1.2020)

 • Alementina
  odpad!

  ne, neviděla jsem to celé, ale divala se máma a pokaždé, když jsem prřšla do stejné místnosti, tak mě po par minutach tak moc iritovaly ty rozhovory, ze jsem to nebyla schopna poslouchat ani na pozadi při jiné činnosti. uff, peklo české telenovely. ... uff .... jako krasavec je opravdový kýč, slečna do nepohody, co je na zákazníky super příjemná, ta paní, co Vás uzdraví během 30 sekund, at se vám stane cokoliv a matka, která manželovi neřekla, že neni otec dítětě ... aneb co vše stihnete zaregistrovat během ani ne 10 náhodných minut :D(14.1.2020)

 • Big Bear
  odpad!

  Mám takovou teroriji. Lukáš Langmajer je taková filmařská obdoba kmotřičky smrtky. Na rozdíl od ní ale ani nemusí nosit rubáš a kosu. Ten kde se objeví, je to vždycky šílený provar. Stejně jako tahle hrůza. Divím se některým hercům, že se v tomhle museli omáchnout. Já vím, složenky jsou krávy zelený nenažraný, ale mám nějakou důstojnost ne? Bureška i Barča jsou celkem pěkný a zajímavý ženský, ale koukat na to jen kvůli nim? Eh... ODPAD(20.1.2020)

 • AgnesDee
  ***

  Postavy a jejich situace jak z telenovely, romantická zápletka jak ze Zkrocení zlé ženy, jen mnohem pomalejší a bez misoginie. Po shlédnutí této epizody jsem také pochopila, proč je popis k tomuto seriálu tak dlouhý, protože bez něj by se divák naprosto ztratil. Nedostaneme v podstatě žádné informace o práci Janka, sice je zde řeč o jakési zázračné vodě, ale spíš by to působilo jako naprostý bullshit, a co je k sakru ta jejich kuchařka, jejíž jméno už si nepamatuju, zač? Proč do toho pletou jakousi kouzelnou moc a vodu, jejíž účinky nemusí nepozorný divák ani postřehnout, když to zatím vypadá, že to pro příběh vůbec není podstatné? A kdo je ten tajemný profesor s jednou nohou, který tam pořád jenom sedí v kuchyni a nic nedělá? To tam pracuje? Nebo je bezdomovec, protože prochlastal všechny peníze? Po tomto díle mi v hlavě naskočilo více otázek, než mi je seriál zatím schopen odpovědět. Technická stránka seriálu až na pár výjimek není špatná (jen ten střih je dost zlý, hlavně na začátku, kdy se prostříhávají scény z pohřbu a z firmy - proč se prvně nevěnovali jednomu segmentu, a potom až druhému?), ale jinak se na seriál dá celkem koukat, herci jsou sympatičtí a nevím proč, ale zajímá mě, jak se ji bude snažit sbalit, když měli mezi sebou asi tři konverzace. Možná to je ten důvod, nevím.(16.1.2020)

 • Peytl
  odpad!

  Pan van der Prapenis alias Renda de do Kostela by se měl věnovat více své manželce, ze které by, díky své bravurní invenci a scénářům, snad vytvořil alespoň průměrnou internetovou kurvu. Takhle stojí za hovno oba. Seriál je naprostá zoufalost, kdy se stydíte za každého učinkujícího. Dávám jen odpad, ač je tohle veledílo naprosto mimo zdejší stupnici. Křišťálově čiré zlo!(14.1.2020)

 • - První díl se stal nejsledovanějším pořadem večera a celého dne (11. 1. 2020), sledovalo ho 1,28 milionů diváků starších 15 let. [Zdroj: mediaguru.cz] (ClaireWhite)

 • - Během natáčení scén v kostele Ota Jirák (Martin) zaspal v rakvi. (Bioscop)