• GeusX

  Co k tomu napsat... Asi tolik, že mi ukázky stačily k představě o tom co čekat, tudíž jsem se zdárně vyhnul sledování a neviděl ani vteřinu. A obloukem se tomu budu vyhýbat i nadále. Takže pokud tento naprosto zbytečný komentář čtete, tak jste promrhali zbytečně asi dvacet vteřin svého času. Diváka si však jistě najde. Jako všechno.(19.1.2020)

 • honajz
  ***

  Na rozdíl od českotelevizních Poldů a nemluvněte, kde se těch 70 minut jednoho dílu (proboha, kde jsou ty doby, kdy na jeden díl seriálu stačilo tak čtyřicet minut?!) neuvěřitelně táhlo a nudilo, tady těch 70 minut (ach jo) je nabito akcí a dějem, pořád je potřeba pozornost, aby člověk pochopil vztahy, cíle jednotlivých postav (asi musela být fuška je všechny sepsat), takže utečou jako nic. Sem tam jsou tam vážně vtipné scény, repliky a dialogy, postavy se chovají uvěřitelně. Jen se bojím, že Popelka Týna dostane od autorů naloženo víc, než je zdrávo, což mne většinou na podobných seriálech docela štve (viz začátek seriálu Šípková Růženka s Žilkovou), protože život většinou není o tom, že se na vás hrne jen jedna katastrofa za druhou, ale objeví se i příjemné věci a události. Navíc nechápu, proč někdo chce kupovat údajně zadluženou farmu, protože kecům o zdravé a uzdravující vodě, která vydělá majlant se nedalo věřit ani v Kameňáku, kde našli modrý pramen. Uvidíme, co další díly, rozjezd zatím povedený s výhradami.(11.1.2020)

 • Fracek
  *

  Marnost nad marnost, je to marnost, z hovna bič neupleteš ... takže v žánru jakýchsi uplkaných telenovel, kde divák uslintává nad vztahovými zvraty či zvratky je to za deset hvězdiček. V případě, že bychom očekávali inteligentní zábavu s oblíbenými i neoblíbenými herci je to odpad, ale něčím herci musí vyplnit místo mezi reklamama, takže s úctou k jejich pozici na trhu práce dávám za jedna.(12.1.2020)

 • Peytl
  odpad!

  Pan van der Prapenis alias Renda de do Kostela by se měl věnovat více své manželce, ze které by, díky své bravurní invenci a scénářům, snad vytvořil alespoň průměrnou internetovou kurvu. Takhle stojí za hovno oba. Seriál je naprostá zoufalost, kdy se stydíte za každého učinkujícího. Dávám jen odpad, ač je tohle veledílo naprosto mimo zdejší stupnici. Křišťálově čiré zlo!(14.1.2020)

 • AgnesDee
  ***

  Postavy a jejich situace jak z telenovely, romantická zápletka jak ze Zkrocení zlé ženy, jen mnohem pomalejší a bez misoginie. Po shlédnutí této epizody jsem také pochopila, proč je popis k tomuto seriálu tak dlouhý, protože bez něj by se divák naprosto ztratil. Nedostaneme v podstatě žádné informace o práci Janka, sice je zde řeč o jakési zázračné vodě, ale spíš by to působilo jako naprostý bullshit, a co je k sakru ta jejich kuchařka, jejíž jméno už si nepamatuju, zač? Proč do toho pletou jakousi kouzelnou moc a vodu, jejíž účinky nemusí nepozorný divák ani postřehnout, když to zatím vypadá, že to pro příběh vůbec není podstatné? A kdo je ten tajemný profesor s jednou nohou, který tam pořád jenom sedí v kuchyni a nic nedělá? To tam pracuje? Nebo je bezdomovec, protože prochlastal všechny peníze? Po tomto díle mi v hlavě naskočilo více otázek, než mi je seriál zatím schopen odpovědět. Technická stránka seriálu až na pár výjimek není špatná (jen ten střih je dost zlý, hlavně na začátku, kdy se prostříhávají scény z pohřbu a z firmy - proč se prvně nevěnovali jednomu segmentu, a potom až druhému?), ale jinak se na seriál dá celkem koukat, herci jsou sympatičtí a nevím proč, ale zajímá mě, jak se ji bude snažit sbalit, když měli mezi sebou asi tři konverzace. Možná to je ten důvod, nevím.(16.1.2020)

 • - Během natáčení scén v kostele Ota Jirák (Martin) zaspal v rakvi. (Duoscop)

 • - První díl se stal nejsledovanějším pořadem večera a celého dne (11. 1. 2020), sledovalo ho 1,28 milionů diváků starších 15 let. [Zdroj: mediaguru.cz] (ClaireWhite)