• rakovnik

Multimilionář dělá vše pro to, aby mu sázka, že sbalí cizí zadanou holku vyšla. Třeba přespí u své současné holky, dá si s ní oběd a jde na procházku. Za romantiku je zde vydáváno chování, kdy tahá každý každého za nos, holky jsou buď hloupé, nebo zlatokopky a vlastně všichni Pražáci jsou v podstatě podvodníci. Ovšem nejtrapnější chování předvádí makléřka z vesnice, následovaná jen těsně majitelkou pojízdné prodejny, které chodí každý do baráku, jak se mu zachce. A kdo safra poradil kostymérům, že mladá holka na vsi nosí pořád omotaný šátek na hlavě a chlapi si nesundávají čepici ani u snídaně? Počet potají vyslechnutých cizích hovorů: 4.(28.1.2020)

,,Jsem snad ženatej už pár let, ne? To jsi asi zapomněl, že já taky.´´ Zatím nejlepší díl.(31.1.2020)

• KyleReese

Jedna hvězda, za prsa Lucie Benešové. Další díl už ale absolvovat nebudu.(30.1.2020)

Konečně díl, ve kterém se ani jednou neobjeví Batulková a nepronásleduje nikoho a nikomu se neplete do života. Navíc musím ocenit pomstu na pražácích, to byla fakt sranda :D(30.1.2020)

• - Ve scéně, kdy jde Týna za Konvičkovou kvůli ukradeným etiketám a dohadují se tam (cca v čase 38:00–39:50), tak měla Eva Burešová (jak sama přiznala) při natáčení co dělat, aby se nesmála, jde si toho, když se pozorně díváte, všimnout, že jí cukají koutky. (MichalSebek)

• - V čase 44:22 diktuje Hana Schwartzmüllerová (Eva Holubová) do telefonu své příjmení a říká, že po M následuje přehlasované U. Následně říká, že „za tím zavináčem už je to lehčí“, z čehož je zřejmé, že diktuje e-mailovou adresu. Ta ale běžně diakritiku neobsahuje a přehlásku nad U by vůbec neměla řešit. (David7)