John přijíždí na statek s obchodním partnerem Košutem. Janek podle hlasu pozná, že Košut je ten, kdo ho před lety unesl. John se rozhodne Košuta potrestat. Lstí ho připraví ho o peníze a nechá odvézt někam, kde ho nikdo nebude hledat. Sylvin plán, že začne obchodovat se Slunečním čajem, má první trhlinu: není o něj zájem. A za Lídou a Frantou přijíždí Frantův otec Zdeněk, který se s Lídou opravdu nemá rád. (TV Prima)

rakovnik odpad!

Pomsta je trapná! Tedy něco tak hloupého jsem dlouho neviděl, ale na druhou stranu jsem se upřímně nasmál. John a jeho parta nám ukázali život milionářů. Cestují na vesnici s jednou taškou přes rameno, pít to nejdražší, byznys dělají po telefonu z postele a sedí s nohama na stole. Jinak v tomto seriálu existuje jen vesnice a Praha. Pražáci se vyznačují bohatstvím a zástupem hloupých zlatokopek, ponížených dnes až na maso, ale vesměs jsou naivní. Vesničané také nejsou moc chytří, ale jsou upřímnější. Oba národy spojuje zvyk, že chodí v botech i do ložnice, na druhou stranu je mají všichni perfektně čisté. Jinak dnes se také jeden stařík po 55 letech rozhodl k ukrutné pomstě, ale napodruhé se mu jeho odvážný kousek nepovedl. Ale ten druhý stařec si to sakra zasloužil. Jsem zvědav, co bude dělat ta polopražanda se světelným čajem, když podle našeho geniálního překupníka bude stát reklama mnoho míčů. Prostě sranda k popukání. Počet vyslechnutých cizích hovorů: 2. ()