Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Vilda chce, aby konečně řekli Týně se Sylvou, jak je to s nimi doopravdy. Janek je pro, ale pak se ukáže, že to nejde, protože na statek přijedou bulvární novináři, někdo jim dal echo, že se tam bude ženit Linhart. Janek koupí Vildovi letenky na Seychely, aby se tam Vilda se Sylvou oženil. A do toho zjistí, že Štěpán spí s Pavlou. Lída řekne Pavle, že nemají žádný velký lihovar, a Pavla se na Štěpána vykašle. Janek oznámí Týně a Štěpánovi, že jim nemůže jít za svědka na svatbě. Štěpána ale Týně nenapráská. (TV Prima)

(více)

Recenze (3)

AgnesDee 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Je sice zábava sledovat, jak se malé vesničce hroutí celý svět. Ale dost postav mi už začíná lézt krkem. A Janek s Vildou? Z těch dvou to tajemství leze hůř, jak ze sto let zaprášený chlupatý deky. Tohle natahování mi už začíná vadit. Na jejich místě bych prostě sebrala ty dvě, zalezla někam do lesa nebo na pole a tam jim to v klidu řekla. Ony se na ně vyserou a bude po problému. Ale ne. Tvůrci to budou tak dlouho protahovat, až to všechny přestane bavit, a až se na to někdo bude chtít podívat v repríze, tak si prostě pustí poslední epizodu, kde bude krev téct proudem. ()

rakovnik odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Zlatá mládež tančí a přespává v cizím bytě, vztahy mají překotnou dynamiku, a holkám stačí peníze. Až na jednu, ale když přijeli ti dva (objednaných bylo více) bulvární novináři, nedalo se mluvit. Počet vyslechnutých cizích hovorů: 4. ()

Reklama

honajz 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

A nemohlo by už dojít k nějakému zvratu? Karty jsou už několik dílů rozdané a fakt mne nebaví sledovat několik večerů, jestli svatba bude, nebo nebude (všichni víme, že nebude), a jestli se prohození identit odhalí (tvůrci si asi myslí, že tuhle srandu lze dojit dalších x desítek dílů). Ostatní postavy nevyužité (profesor, postavy Blažka, Hüttnerové, Pavelky), jiné se chovají jak nesympatická paka. Fakt není o co hrát - buď to skončete, nebo přidejte nečekané a zajímavé zvraty nebo skutečně hezký a zajímavý příběh. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama