Děti v ohrožení (S02E07) (epizoda)

Komedie / Romantický / Rodinný

Česko, 2020, 1 h 4 min

Ta Lída je ale teda čubka. To by jako ty děcka vážně ohrozila? Nechápu.(16.9.2020)

• Xardaxis

Tak pěstírna houbiček nevyšla, ale naštěstí Janek sype nápady z rukávu. Láska z mládí nepozná, v jakým že to podniku Róza dělala, dokud mu to neřekne uklízečka v kanceláři ředitele, kam si přišel pro nostalgický fotky. Aspoň má profesor cestu zase volnou. Julča si už malovala svou budoucnost jako kelebrita, ale bohužel, pořád o ni opravdu stojí jen ten veteřinář, který chudák musí čekat na to, jestli jím konečně už vezme za vděk. Sylva si propočítala, že mít pivovar je lepší než lihovar, a tak chce Vildu zpátky. Pak jí ale stačí 30 000,- od Lídy a svatba se Štěpánem je zpátky ve hře(17.9.2020)

Možná první epizoda, která se držela dvou dějových linek stejnoměrně. GRATULUJI!(26.9.2020)

• rakovnik

Paní starostová už nedělá nic jiného, kromě hloupých intrik proti statku. Její pozorování s dalekohledem bylo už fakt trapné. Navíc zcela bezostyšně porušuje zákony a ještě ve spolčení. Práce policie je ale tristní, i když si reputaci napravila tím, že přivedla ozbrojené pachatele do hospody plné lidí. Jednonožka vždy sedí tam, kde může slyšet rozhovory bývalé hostesky, i když dnes to bylo vyloženě kontraproduktivní. A vůbec nechápu, že povaleč s knihou nikomu nevadí, i když odmítá pomoci absolutně s čímkoli. Jinak Janek zná úplně každého a začínám mít pocit, že bez něj se neuskutečnil vůbec žádný obchod. Ale udělat z bývalé ozdravovny ozdravovnu napadlo dříve mě, on se vytasil nejdříve s žampiony. Každopádně stále nezapomínám, že Janek vydíral nemocnici vypnutím elektřiny pro inkubátory s miminky a ještě jim prodal elektrocentrálu. Je to prostě skvělý obchodník. Dnes se změnil vítěz soutěže o největší krávu statku. Počet vyslechnutých cizích hovorů: nejméně dva.(17.9.2020)