Janek se dozvídá, že Johna zavřeli. Zjistí, že je za tím Honzákova pomsta, protože kdysi John od jeho rodiny odkoupil firmu. Karolína má konflikt s Týnou a řekne jí, že s Jankem nic nemá. Týna si myslí, že o ni nemá Janek zájem. Na statek se vrací Tonyho bratr Jakub. (TV Prima)

rakovnik odpad!

Fascinuje mě, jak ten statek funguje na komunitní bázi. Kdokoli přijde, hned maká - tu v kuchyni, jiný v hospodě nebo kdekoli venku. Tím pádem je penzion stále plný, ovšem je otázka, jak moc vydělává. Nový kriminálník (bratři jak se patří) nepřinesl nic zajímavého. Snad brzy zmizí v pralese. Panímáma svatá uznala, že je to konec s Pražákem (tedy, teď už také stálým obyvatelem penzionu), tak že by byl konec seriálu? Byť ho nějaké kouzlo (však jsou zde nejméně tři čarodějnice) přivedlo do kouta za křoví pod strom kam nemohl vidět, kde spala jeho Růženka, unavená doznáním na pokoji, že žárlí jako zvíře ze chlívku, jež dává vepřové. Jinak pro tentokrát byly v karanténě kozy, žádné zvíře z farmy v tomto díle nehrálo. Tak uvidíme, jak to bude se žárlivostí na naši těhotnou vdanou boubelku příště, komu se udělá špatně, kdo co uslyší přes dveře, jestli si někdo dá panáka a zda někdo dostane facku. Jinak konečně víme, proč chodí smrdět do kanceláře ten ochotnický pisálek - je to osobní pomsta za smrt otce po převzetí firmy! ()