I Am Fighter (TV pořad)

Reality-TV / Sportovní

Česko, 2020, 25 min

Pořad nevím, co si mám o týhle reality show myslet. Formát soutěže je zajímavý, nicmené stále nechápu, čeho chtějí tvůrci dosáhnout? Co s těmi amatéry v budoucnu bude? Vidím tam dva, maximálně tři kluky, kteří se mohou prosadit, a to jen díky letitým zkušenostem z postojářských dicsiplín, viz Cao. Hrobníkuv zápas byl fakt trapnej, stejně tak Pínovy komplexy z Vémoly. Na druhou stranu jsem rád, že se nejedná o žádnou ždímárnu emoci a je to dost svižný, takže určite IAF dokoukám.(13.2.2020)

Krátké, stručné, zábavné a vtipné. Lepší jak podobné superstar a další kraviny, jsem zvědavý na další kola, kdy už se bude přiostřovat, a ukáže se, kdo z “fighterů” na to reálně má. Klasický Píno a jeho poznámky na Karlose, co k němu dodat...(7.1.2020)

Chléb a hry jdou mimo mě, ale tohle jsem zahlédl v TV a nechci to úplně zatracovat. Jsou tam lidi, který jsou evidentně od řemesla a myslím, že jsem tam ani neviděl nějakýho nevtipnýho moderátora. Pokud to zůstane krátké a úderné, tak to nemusí bejt úplná hovadina. Tak uvidíme, jak to tady zacloumá.(7.1.2020)

• Evander

Dávám ** za nápad a podporu fullkontaktních bojových sportů a ty zbývající *** nedávám za zpracování a za to, jak nás před veřejností prezentují a zejména pak za to jaké kusy k této prezentaci vybrali. Ve skutečném světě není každý, kdo se těmto sportům věnuje, namistrovaný debil. Takový jedinec je naopak spíše výjimkou a ve slušném klubu dlouhodobě nevydrží. To stejné se samozřejmě týká i trenérů... Rozdíl mezi televizním a skutečným světem je do nebe volající a toto je jen další téma, na kterém je to krásně vidět. Opravdu musím litovat každého svého pokusu pustit si večer televizní vysílání?(4.2.2020)

Píno Karlose prostě neunese )(25.1.2020)