Lacike

V podstate to je taká ženská verzia nedávneho Hitman: Agent Jun. Tentokrát je tým super duper nadupaným agentom, ktorý chce žiť civilný život, žena. Aturát sa to drvivú väčšinu filmu odohráva v lietadle, ktoré unesú severokórejskí zloduchovia a tak budú musieť viaceré postavy vyložiť karty o svojej skutočnej identite na stôl. Škoda, že sa to nestane hneď, lebo v úvode sa tvorcovia zbytočne snažia zahlmievať, ale je to príliš priehľadné. Našťastie typ humoru mi tentokrát sadol perfektne. Jak hlavná hrdinka, tak aj jej manžel sú správne strelení, ale ani jeden druhého nejak hnusne neponižuje ako sa to dialo v trápnom Hitmanovi. Slabšie sú akčné scény. Sem tam nejaká kratučká prestrelka alebo bitka. Ale vzhľadom na mizivé bojové schopnosti zúčastnených, asi tak na mojej úrovni, je akcia zbesilo zostrihaná a pre istotu jej tu je minimum. Našťastie na nej film nestojí, takže to nevadí. Vo finále to je komediálna variácia na starý dobrý podžáner v ktorom teroristi unesú lietadlo a tak musí spojiť sily parta bláznivých postáv, aby nakopali zopár severokórejských zadkov. Výsledkom je sympatická jednohubka. 6/10. ()

xxmurphyxx

Spočiatku to vyzeralo byť na peknú chujovinu, plnú preafektovaného a infantilného humoru. Ale hovorím si, je to Kórea, dám tomu šancu, tak zle to dopadnúť nemôže. A urobil som dobre. Pokiaľ človek pretrpí ten nie moc vydarený začiatok v trvaní nejakých dvadsiatich minút, možno trošku viac, dostane podľa mňa veľmi solídnu akčnú komédiu s kopou naozaj vydarených scénok pri ktorých som sa schuti zasmial a vzhľadom na žáner filmu aj solídnych akčných pasáži. Kórejci sa v tomto nezaprú. Len tomu treba dať šancu. ()

Ja.Malachi

skoro som odpadol ked som videl hodnotenie...megaväčšiesračky tu dostávajú lepšie %tá..to už čo je .. :D...už len za to plný počet -aj ked si to zaslúži ..minimálne 80%..prekvapilo ma to..a na to ako mne vadia v ázijských filmoch srdcervúce výlevy-emocionálne prejavy..je to až moc afektované-nasilu-prehnané..tu nič také nieje..do konca humor je tu velmi dobre podaný a normálne som tým hercom veril -to čo hrajú-hrali to tak až boli prirodzený..čo v týchto filmoch sa = zázraku..skoro :)..parádna svieža svižná oddychovka s akciou-humorom-nič prehnané...dokonca niektoré momenty ako z anglického humoru...velmi dobre som sa zabavil.:) ()

kenkaku

Na kinematografii z Koreje expert nejsem, nicméně tohle nebylo vůbec tragické. Jednoho může zklamat, že drtivá většina se odehrává v letadle. Za sebe jsem byl připraven (díky CSFD) a pro jsem jen bezelstně konzumoval. Na filmu mi vadili prakticky jen 3 momenty (“probuzení”, počkej až si znova naláduju tu dvouhlavňovou pistoli a sice nemáte dveře, ale to nevadí...). Zbytek je opravdu zábavný a utíká. To občasné přehrávání připisuje k asijské mentalitě (prakticky Francouzi dělají v komediích to samé) a to že akce je natočená perfektně je příjemný bonus. Asi nejvíc jsem se bavil u parafrází na čecháčkovství na dovolené (“víš kolik to stojí!”). Kéž by tohle byla nejhorší komedie co jsem kdy viděl... ()

Braenn.

Dobře, není to nic objevného. Ale 53%? Modrá čísla? No tak! Je to jednoduchá, svižná akční komedie. Co víc si od tohoto žánru přát? Ano, občas letí logika do kouta, ale opakuji: lehká akční komedie! Humor, střílení, humor, akční bojové scény, humor, humor... Pokud jde o to, jak strávit příjemné pošmourné odpoledne, pak tímhle filmem neprohloupíte. Dávám čtyři hvězdy - sice by to bylo na tři, ale zaslouží si to zvednout průměr. ()