Sex – máme jasno (TV seriál)

Sex, Explained

Dokumentární

USA, 2020, 1 h 51 min (Minutáž: 17–26 min)

Janelle Monáe (vyp.)

Co by bylo ještě před pár lety v rámci televizní i filmové tvorby skoro tabu, toho jako kdyby dnešní média využívala v pomyslném porovnávání pinďourů, kdo si toho dovolí víc, protože můžou a budou tím pádem pokrokovější. Nejsem vůbec proti odbourávání hranic u kontroverzních témat, ale nelíbí se mi umělé zveličování čistě pro upoutání pozornosti nebo WOW efekt. Tím tato dokumentární minisérie netrpí. Krátké, úderné epizody zprostředkují hromadu zajímavých informací formou, u které by se neměl cítit trapně či pohoršeně ani konzervativní divák a dospívající jedinec nemusí být ostražitý jako při sledování porna. 70%.(22.1.2020)

Zaujimavy set dokumentov, ktore sem tam utekaju tematicky hore-dole. Pre iste percento ludi mozno inak tabuizovane temy nemusia by najprijemnejsie, ale celkovo to stoji za zhliadnutie.(26.1.2020)

Tyhle niniserie jsou stejně něj. Chápu, že někdo může mít trauma s koukání na porod a vše co stím souvisí, ale na světě nejsou jen chlapi, že? Není zde ani návod, k dokonalemu orgasmu, ale hromada cool informací, třeba o životě spermie, jako kde tráví spermošky dovolenou. No neberte to. A nebo při snaze o otěhotnění pořád dělejte stupidní stojky, nebo co!(1.2.2020)