Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Bývalý rybář Joe se po dávné tragédii už neodváží vyplout na moře a živí se v jejich poklidném aljašském městečku nezáživným, ale bezpečným organizováním oslav. Během jedné svatební hostiny pozná zpěvačku z místního baru Donnu, se kterou se začne sbližovat. Donna je matkou dospívající dívky Noelle, která svého otce nikdy nepoznala, s matkou si nerozumí a má sklony k sebepoškozování. Už tak složitý vztah všech tří se ještě víc zkomplikuje, když do města přijede Joeův nevlastní bratr Bobby. Teprve na společném výletě jachtou prozradí Bobby Joeovi, že se zapletl s narkomafií, dluží jí velké peníze a že jsou mu v patách zabijáci. Joeovi se s oběma ženami podaří uprchnout, ale ocitnou se bez pomoci na opuštěném ostrově... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (18)

tron 

všechny recenze uživatele

Ak máte radi sychravú výpravu, country, rybárčenie a radi sa pitváte v presvedčení, že máte nanič život a radi spomínate na to, aký bol, keď taký ešte nebol, potom je to film pre vás. Ide o atmosféru a čo sa týka hereckých výkonov, pred pomerne hysterickou Mastrantonioovou by som určite uprednostnil skôr Davida Strathairna... aj keď dodnes je mi vždy, keď ho vidím vo filme, mierne nesympatický (ale za to môže diera v nohaviciach v DOLORES CLAIBORNEOVEJ). ()

Jossie 

všechny recenze uživatele

To je zvláštní film. Ze začátku vypadá poměrně nezáživně, takový běžný film o lidech z jednoho městečka s běžnými starosti. Jenže pak přijde dost zajímavý zlom a z běžných starostí se stává boj o holý život v celkem syrovém podání a má to opravdu hezký závěr. Takže vydržte ten všední začátek a dočkáte se nevšedního zážitku. ()

Reklama

castor 

všechny recenze uživatele

Svět ležel Joeymu u nohou. Úspěšný basketbalista. Dostal stipendium na univerzitu. Jenže si v posledním roce zranil koleno a vykopli ho. Pak zkusil štěstí na rybářské lodi. Vydělával slušné peníze a přál si zaplatit zálohu na vlastní loď. Zažil velice úspěšný lov. Jenže shodou nepříjemných událostí se loď potopila. Ztratil dva své přátele, ztratil úlovek a navíc loď nebyla pojištěná. Všechno bylo pryč. Od té doby víceméně přežívá. Až nyní by se po setkání s barovou zpěvačkou mohlo blýsknout na lepší časy. I když jen do té doby, než zase vyrazí na moře. Víc než půlhodinu se prakticky nic kloudného neodehraje. I zbytek snímku je takový „zvláštní“. Určitě bych u pár scén víc seděl se střihačem. Nejvíc tak zaujme fajn výprava a herecké výkony. ()

Slarque 

všechny recenze uživatele

Když pominu stupidní český název (žádné jezero tam totiž vůbec není!), za který autor nemůže, byl jsem celkem spokojený. Jak s úvodní civilní částí, tak s následným zápasem o přežití. David Strathairn (který to se Saylesem táhne už od začátku), Mary Elizabeth Mastrantonio (která to i celkem slušně odzpívala) a Vanessa Martinez (kterou bych rád v něčem viděl častěji) tvoří velmi dobrý herecký základ, proti kterému se ovšem dost kontrastně vyjímá prkenný Casey Siemaszko (který sice měl působit nervózně, ale to jeho „výkon“ neomlouvá). Ale i tak jsem se přiklonil ke čtvrté hvězdičce. Možná za to může konec. Podobné mě sice většinou naštvou, ale jestli se to někam hodilo, tak sem! ()

Davies182 

všechny recenze uživatele

I přes počáteční "porod" seznamování se s postavami jsem si následující minuty snímku náležitě vychutnal jako pravý fanoušek nezávislých filmů. Pravé umělecké dílko se sice začalo až odjezdem na lodi, ale i tak jde o velmi milý film vhodný k dlouhým filosofickým přemítáním před večerním spaním...Davida Strathairna asi začnu více sledovat, už tu mám jeho další film The Uninvited, v Bourneovi byl taktéž výborný. Za konec jednoznačně velké plus. ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama