Peter má strach kvůli razii na magistrátu. Marta jde za Michalem a nechce, aby její úspory po rodičích skončily v jejich firmě. Ten jí však řekne, že o žádných penězích, co měl Peter vybrat z jejich účtu, neví. Peter mezitím řeší problém s koupenou parcelou, kterou se snaží co nejdříve prodat i značně pod cenou. Kristína se může z nemocnice vrátit domů a pokusí se udobřit si Michala. A Ninu čeká obtížná bitva s Beátou o provedení interiéru v projektu. (Česká televize)

fabecc1222

Tenhle díl mi přišel zatím nejslabší. Vytáhl to hlavně až závěr, kdy se konečně vysvětlilo, proč Norisové postava nešla na potrat, což by z její strany bylo jediné logické řešení. Jinak se hodně řešili spíš pracovní problémy. Mitašova postava je v tom až po uši, a asi ho čeká pěkně strmý pád dolu, a k tomu možná nějaká ta nakládačka. Kolik takových příběhů jsme už ale viděli, že :)? Třeba tvůrci vytáhnou nějaký šokující zvrat. ()

jungewolf

Tento díl je - zatím - nejhorší. Obě pubertální k.n.y (Nataša Grambličková + Petra Dubayová) jsou nastajlované jak 13-leté c.k.n.ké prostitutky na benzínce na dálnici směrem na Bratislavu.... . A ty slaďoulinké úsměvíky na učitele o 32/33 let staršího jsou k zblití !!! .Jen 3,5 - 4 * a 55 %, víc ani omylem !!!!  . ()