Poté, co Michal na stavbě zmlátil Petra a nechal ho ležet na zemi, se odebral domů. Po několika hodinách ho ale nachází na stejném místě bezvládně ležet. V rozrušení se jeho těla pak snaží zbavit. Otřesen touto událostí se chce udobřit s Kristínou, zůstat na Slovensku a také si chce nechat její dítě. Kristína nato ihned vyrazí za Emilií, aby se poradila, co dál. Marta začíná mít o svého muže strach a začne jeho zmizení řešit s policií. A Ivan dále sbírá informace o rodičích Filipa a také hodlá vyvodit důsledky ze zpackané prezentace projektu. (Česká televize)

fabecc1222

Příjde mi, že se to začíná dost odklánět od původní myšlenky. Smrt hlavní postavy jakoby spíš nastartovala úplně novou sérii. Mám trochu obavu z toho, jakým směrem to bude dál pokračovat, a nezamotalo se to do nějakých logických zvratů. Čekal jsem, že se to bude točit hlavně okolo adopce dítěte a řešit se bude to, kdo je jeho otcem, ale nabaluje se na to stále víc a víc zvratů. Tady je podle mě jasné, že Peterovu smrt nezavinil ani Michal, ani Baláž. Zatím to sázím na majitele kasina, který už takto odklidil jednoho ze svých dlužníků (Peter se s ním potkal v jednom z prvních dílů, a pak bylo řečeno, že zmizel...). Dějová linka s nadrbanou teenkou jde trochu mimo mě. ()