Igor doveze zcela opilou Emu, která neunesla pravdu o matčině nemanželském dítěti, domů k rodičům. Policie oznámí Martě, že našli Petrovo tělo a chtějí po ní jeho identifikaci. I přes zákaz si chce Nina užít poslední dny s Filipem a vzít jej na chatu, kde si s Adriánem užívali líbánky. Všechno zkomplikuje Beáta, která se Kalmanovým pomstí tak, že sociálce namluví, že je Nina labilní a nezpůsobilá k výchově dítěte – důležité však je to, že prozradí, že Filipa mají stále u sebe. A Michal si začíná být vědom, že nemusí být zavřený jen kvůli smrti Petra, ale také i za jeho podvodné machinace jakožto spoluvlastník firmy. (Česká televize)

fabecc1222

Zajímalo by mě, co tvůrce vedlo k tomu, že z otravný puberťačky udělali do druhé poloviny v podstatě hlavní postavu... Fakt tyhle problémy a názory, na to už jsem starej. A ta její kámoška, co vypadá jako štětka, to je taky síla. K tomu se z postavy Šafaříkové stal úplnej blázen, takhle je jasné, že už jí to dítě nikdy nevrátí. Vše podstatné se stalo zase až v závěru, a opět s otevřeným koncem směrem do dalšího dílu. ()