poster

Hlavní podezřelý: Chybné úsudky (TV film)

 • Velká Británie

  Prime Suspect 5: Errors of Judgment

 • Slovensko

  Hlavný podozrivý: Chyby v úsudku

Krimi / Thriller / Drama

Velká Británie / USA, 1996, 2x100 min

Režie:

Phil Davis

Scénář:

Guy Andrews
 • dr.fish
  *****

  Tento díl je asi nejakčnější. Je to pěkně zamotané a je taky vidět, že to naši hrdinku pěkně zmáhá. Boj s větrnými mlýny se nedá vyhrát a ona to už ví. Jak dlouho nám ještě vydrží? 85%(12.2.2018)

 • Aky
  ****

  Bezchybné krimi drama klasického britského střihu. Všechny ingredicence, které k tomuto žánru patří jsou zde vyváženě namíchány: tradiční stavba příběhu, občasný humor, stálé napětí, relativně nečekané rozuzlení... Helen Mirren je skvělá, i když mi pořád připadalo, že je to role jako vystřižená pro Annie Girardotovou, která by v ní byla asi ještě skvělejší. S tím ale nic udělat nelze.(29.9.2012)

 • nascendi
  ***

  Nezdieľam obdiv k tomuto dielu seriálu opísaný v doterajších komentároch. Nechal som sa nalákať na 82 %, ale významnejšie bolo, že som v poslednej dobe videl Temný prípad, Most a The Fall. Vedľa nich pôsobí Hlavný podozrivý ako chudobný príbuzný. Dokonca som mal pocit, že je bližší sérii s Julie Lescaut, než tým trom predtým menovaným. Svoju úlohu v celkovom dojme určite zohral aj rozčuľujúci slovenský dabing.(22.2.2015)

 • Aleee89
  ****

  Tleskám, Hlavní podezřelý je totiž zpátky ve starých dobrých kolejích. Napínavý příběh se spoustou zvratů, který nemá šanci nudit ani při tak velké stopáži, poctivá britská detektivní práce, báječná Helen Mirren, s jejíž hrdinkou nejde nesoucítit a prostě si ji musíte oblíbit... A opět to, co mám ráda, odbočky k soukromému životu Tennisonové, který se prolíná s tím pracovním, nedůvěra v její osobu ze strany kolegů... Tak snad mě poslední dva díly nezklamou, protože toto je kvalitní série, která si drží vysoký standard.(8.4.2014)

 • mirror
  ****

  Street, boss miestneho podsvetia vs Tennisonová, ktorá vzhľadom na to, že bola opäť čerstvo prevelená musí bojovať o rešpekt a podporu nového vyšetrovacieho tímu, takmer ako v prvom diely. Na týchto britských detektívnych seriáloch sa mi najviac páči ta autenticita a surovosť, niet tu ani stopy po americkej efektnosti a uhladenosti.(3.7.2007)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace