poster

Čarodějka z Bay Cove (TV film)

 • anglický

  Bay Coven

 • anglický

  Eye of the Demon

Horor / Thriller

USA, 1987, 90 min

Režie:

Carl Schenkel

Scénář:

Tim Kring

Kamera:

Jacques Steyn
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV filmu (7)

 • Streeper
  *

  Přišlo mi to jakoby režisér doslova ždímal námět Rosemary má děťátko. Jelikož je to úplně to samé, jako v té knize. Hlavní ženská postava si všímá divných věcí kolem sebe. Její nejlepší přítel to vidí taky a tak najednou zemře. Její manžel jí neustále dokola říká, že je paranoidní a nakonec je to on sám, kdo je za to všechno zodpovědný. Začátek mi přišel, že se hodně táhne a pak se to najednou až moc rychle vyřešilo.(16.7.2016)

 • helljahve
  **

  Slabé, dosť nudné, nenormálne sa to vlieklo. Škoda, námet bol dobrý, filmy o čarodejniciach mám rád. Za to jeden bod, ďalší za niektoré pekné scenérie ostrova, inak nič... Ani sa nečudujem, že tento film zapadol prachom. Chudák Harrelson, iste na toto nieje moc hrdý.(31.12.2010)

 • MM_Ramone
  **

  Príbeh mladých manželov Lindy a Jerryho Le Bonových, čo sa presaťahovali z Bostonu do malého ostrovného mestečka Bay Cove, kde už stáročia pôsobí starý čarodejnícky kult ma veru nezaujal, nepobavil a ani nevydesil. Bolo to nudné a naivné. Scénar pôsobí dojmom akoby ho napísalo malé decko. Herci mi boli nesympatickí a nahlúply čarodejnícky námet ma fakt nebavil. No aspoň to malo ten charakteristický vizuál béčkových horrorov z osemdesiatých rokov minulého storočia. **(23.8.2017)

 • Campbell
  **

  Lehce podprůměrný béčko od režiséra skvělého Tahu z jezdcem. A s hercem Mathesonem. Film na noční promítání od Novy. Co by člověk měl čekat? Film je pro dnešního diváka zajímavý asi jenom začínajícím Harrelsonem. Jinak je to poměrně nudný film o ničem. Horor mi to jako moc nepřišlo protože tu je poměrně dost scén kde se někdo pere nebo nějakých akčnějších scén. Na horor na dobrou noc ujde, ale jinak spíše slabota.(14.1.2014)

 • Terva
  **

  40%(23.6.2013)

 • cariada
  *

  Hodně nedotažené a nudné.(4.2.2014)

 • xaver
  *

  Další slaboduchý, primitivní, čarodějnický nesmysl.(27.5.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace