Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Film natočený roku 1994, kde si zahrál Richard Dean Anderson, kterého známe jako MacGyvera nebo Jacka O'Neilla z Hvězdné brány, psychicky narušeného policistu, který chce zpět svou ženu. Během úvodní části snímku se dozvíme, že žena Bradleyho má sen, kde vidí svojí svatbu, ale také jak ji chce vlastní muž zabít. Bradley svou ženu mlátil a ona mu utekla. Bradley ovšem svou ženu chce zpět a je jasné, že zákon ani vražda mu v tom nezabrání.... (A.MacGyver)

(více)

Recenze (5)

hanazu 

všechny recenze uživatele

Je to film plný vysoce zajímavých charakterů: vyšokovaná paní Emma, ječící, když na ní jen někdo pohlédne, natož sáhne. Její nový přítel, hračkář Sam, který se ukrývá před svou ženou na lodi. Její manžel, před kterým se zase schovává ona, je psychouš Bradley. Ten, věrný svému MacGyverovi, neustále něco vystřihuje a po něčem pátrá, a když nemluví, tak kouká s otevřenou pusou. A najednou Emma na Samově lodi objeví mrtvolu jeho ženy, která má/měla taky dost psychických problémů a my se dozvídáme, že paní Emma je paní Joanna. I přes tu směsku podivných postav je to docela dobrý film, rozhodně nenudí. ()

movie 

všechny recenze uživatele

Sice je to obyč televizní snímek, ale díky Andersonově psychopatovi o stupeň lepší, než všechny podobné filmy na stejné téma... ()

Reklama

tron 

všechny recenze uživatele

Márny pokus "MacGyvera" ukázať sa z o dosť inej stránky, než na akú sme od neho zvyknutí. Ako psychopatovi som mu to ale vôbec nežral. ()

v.indruchova

všechny recenze uživatele

Ráda bych ten film viděla, na (tytrubce:) youtubu je v angličtině na části a né celej :( na torentech nic, ulož to nic, poradí někdo? ()

A.MacGyver 

všechny recenze uživatele

Richard Dean Anderson se pokouší o jiné téma než měl 7 let v podání MacGyvera. Je to obyčený "Béčkový" film, ale myslím bez zaujatí, že je díky Andersona jeden z těch lepších **** ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama