Nabroušený skalpel, ostrá jehla a šílený doktor – zábava může začít. Jak málo stačilo a z malého Juliana Matara mohl vyrůst vynikající lékař. Jenže skulinka ve dveřích, kterou viděl brutální smrt svého bratra z rukou chirurga, navždy změnila Julianovu citlivou mysl. Sice vystudoval medicínu, ale místo aby pomáhal pacientům, rozhodl se jejich problémy řešit méně sofistikovaným způsobem – jedním dlouhým řezem od ucha k uchu. Po nocích se potlouká zšeřelou nemocnicí a nebere si servítky. Zabíjí pacienty i personál a zdá se, že není nikoho, kdo by Juliana v jeho šíleném běsnění zastavil… (oficiální text distributora)

MFZB

ježiš, to bola strašná nuda, keby aspoň o 15 minút kratšia stopáž bola...Re-animátorovi toto dielo nesiaha ani po členky, ale na jedno pozretie sa to ešte dalo ()

uprchlice

Malcolm McDowell je herec, který dobře hrál v remaku "Halloween", nebo také brutálního vraha "Evilenka". Ve "Smrtelné léčbě" se bude honit za vrahem jen krátce, jelikož se sám stane obětí a to hned na začátku. "Smrtelná léčba" je příběh o šíleném doktorovi. Nečekejte ovšem žádného "Re-animátora", jak je psané na DVD obalu: "Re-animátor se vrací". Ani žádný novodobý "Frankenstein" Vás nečeká. Jedná se o klasické béčko, které lehce zaujme jen vraždami pacientů. Na začátku je hned jasné, kdo se vlastně za šíleným doktorem skrývá. Ovšem není nám známá motivace jeho vražd, ale něco nám říká, že je tu jistá spojitost s úvodní scénou. Avšak, aby jsme tomu porozuměli musíme si počkat do samotného závěru. Atmosférou se příliš šetřilo, protože se jí opravdu nedočkáme. Co se týče vraha, myslím si, že měl nějakou nadpřirozenou sílu, jelikož se zlomenou páteří klidně chodil. "Smrtelná léčba" ničím zvlášť nepřekvapí, ale spíš se ještě hodně dlouho po shlédnutí budete bát svého vlastního doktora... ()

kosak

Opět mě "Řitka" dostala a nalákala na totální nudnou a užvaněnou kravinu.Obal hlásá "Re - Animátor se vrací",ale sakra kde?Já ho neviděl. ()

vojtik.sup odpad!

Smrtelná léčba - už ten název mi vysvětlí, že je to ve všech směrech strašná sračka. To, že tvůrci trpili úchylkami je ještě neopravňuje točit takovýto film. Podobně jako u Divadla hrůzy, tvůrcům šlo pouze o to udělat brutální a nic neříkající krávovinu. Ať jdou za tohle za mříže - kdybych Carla Schenkela potkal, obloukem bych se mu vyhnul s tušením, že je to nebezpečný maniak. Shit, shit, shit! 0% max. ()