Aaron Hernandez: V mysli vraha

• USA Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez
Dokumentární / Krimi / Sportovní
USA, 2020, 3 h 21 min (Minutáž: 66–68 min)

Epizody(3)

Tenhle dokumentární seriál se prostřednictvím rozhovorů s přáteli, hráči i zúčastněnými snaží zjistit, jak se z hvězdy NFL Aarona Hernandeze stal usvědčený vrah. (Netflix)

Recenze uživatele TheSpearCZ k tomuto seriálu (1)

Aaron Hernandez: V mysli vraha (2020)

Třídílný seriál o člověku, který je v České republice absolutně neznámý, ale v Americe je (byla) jedna z největších osobností a nejlepších hráčů americké NFL. Musím tu potvrdit z předchozích komentářů, že to je jiné než na co jsme zvyklí od Netflixu a určitě to mohlo být zpracováno do jednoho samostatného dílu, ale vzhledem k tomu, že jsem doposud o Aaronu Hernandezovi neslyšel, tak mi ten samostatný první díl pomohl jisté věci o něm pochopit a poté jsem si už vyloženě užíval ty ostatní dva díly. Dostane se na všechno, Aaronova minulost, kariéra v NFL, soukromé telefonáty s rodinou, soudní proces a nakonec i lékařská vyšetření jeho mozku. Celkově to nebylo špatné, ale jak se tu už píše, chyběl tomu větší tah na bránu. Každopádně jako doplnění informací to posloužilo dobře. A až podezřele to připomíná případ O.J. Simpsona. /70%/ ()