Aaron Hernandez: V mysli vraha (TV seriál)

Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

Dokumentární / Krimi / Sportovní

USA, 2020, 3 h 21 min (Minutáž: 66–68 min)

Geno McDermott

Jeremy Turner

Jamaal Lewis, Aaron Hernandez (a.z.)

James Long

Komentáře uživatelů k TV seriálu (8)

Trochu popíku, ale ve výsledku nádherně zpracovaný dokument, co všechno může (ale nemusí) být příčinou takto šíleného chování. A konečně se vede debata o CTE. Jsem rád, že se závažnost CTE medializuje.(12.4.2020)

Dost zajímavý dokument o nadějným sportovci, po kterém teď ani neštěkne ani pes. Některé scény byli naprosto zbytečně a ve finále nevysvětlené to mi trošku vadilo, příjde mi, že jen chtěli navýšit stopáž, nicméně konec dokumentu výrazně předčil očekávání, kdy člověk neví zdali má nebo nemá vliv CTE na chování. Rozhodně jsem se poučil.(4.5.2020)

Čichla jsem si k Netflixovským dokumentům a už nemůžu přestat. Nikdy jsem neslyšela o hráči amerického fotbalu Aaronu Hernandezovi a před shlédnutím jsem si ani negooglila kdo to byl a co udělal - a udělala jsem moc dobře. Tento dokument vás pohltí a pomaličku informuje a vy nestačíte jen zírat co všechno vám projde jen proto, že jste "celebrita" a sportovec.(30.6.2020)

je to jiné,než je divák od podobných netflixovských dokumentů zvyklý.Ne snad,že by na samotné pátrání a vyšetřování nepřišla řeč,ale celá minisérie se zaměřuje primárně na samotného Hernandeze a na to co nejspíše vedlo k tomu že udělal co udělal a že skončil tak jak skončil.Rozhodně to není špatné,ale i přesto,že jde pouze o tři díly,chybí tomu větší tah na bránu...70%(10.2.2020)

Třídílný seriál o člověku, který je v České republice absolutně neznámý, ale v Americe je (byla) jedna z největších osobností a nejlepších hráčů americké NFL. Musím tu potvrdit z předchozích komentářů, že to je jiné než na co jsme zvyklí od Netflixu a určitě to mohlo být zpracováno do jednoho samostatného dílu, ale vzhledem k tomu, že jsem doposud o Aaronu Hernandezovi neslyšel, tak mi ten samostatný první díl pomohl jisté věci o něm pochopit a poté jsem si už vyloženě užíval ty ostatní dva díly. Dostane se na všechno, Aaronova minulost, kariéra v NFL, soukromé telefonáty s rodinou, soudní proces a nakonec i lékařská vyšetření jeho mozku. Celkově to nebylo špatné, ale jak se tu už píše, chyběl tomu větší tah na bránu. Každopádně jako doplnění informací to posloužilo dobře. A až podezřele to připomíná případ O.J. Simpsona. /70%/(14.3.2020)

Dobrý dokument o mladé superstar NFL, sexualitě, vraždě, marihuaně, gangsterech, rodinných vztazích, CTE. Bavilo mě to. Zajímavé je také zrušení x let starého soudního precedentu.(2.6.2020)

Zajímavý dokument především pro fanoušky NFL, jehož obsah by se ale určitě vešel i do jednoho 90minutového dílu, zbytečně roztahané(17.3.2020)

• twardykame

Obsah na 1 diel roztahany do 3 nezazivnych dielov.Pomerne odlisne oproti netflixovym krimi dokumentom-nevenuje sa tak vysetrovaniu ,skor osobnemu zivotu(16.1.2020)