Reklama

Reklama

Aaron Hernandez: V mysli vraha

(seriál)
  • USA Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez
Trailer
Dokumentární / Krimi / Sportovní
USA, 2020, 3 h 21 min (Minutáž: 66–68 min)

Režie:

Geno McDermott

Kamera:

Kyle Pahlow

Hudba:

Jeremy Turner

Hrají:

Jamaal Lewis, Aaron Hernandez (a.z.), Bill Belichick (a.z.), Roger Goodell (a.z.), Rob Gronkowski (a.z.)
(další profese)

Epizody(3)

Obsahy(1)

Tenhle dokumentární seriál se prostřednictvím rozhovorů s přáteli, hráči i zúčastněnými snaží zjistit, jak se z hvězdy NFL Aarona Hernandeze stal usvědčený vrah. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (15)

TheSpearCZ 

všechny recenze uživatele

Třídílný seriál o člověku, který je v České republice absolutně neznámý, ale v Americe je (byla) jedna z největších osobností a nejlepších hráčů americké NFL. Musím tu potvrdit z předchozích komentářů, že to je jiné než na co jsme zvyklí od Netflixu a určitě to mohlo být zpracováno do jednoho samostatného dílu, ale vzhledem k tomu, že jsem doposud o Aaronu Hernandezovi neslyšel, tak mi ten samostatný první díl pomohl jisté věci o něm pochopit a poté jsem si už vyloženě užíval ty ostatní dva díly. Dostane se na všechno, Aaronova minulost, kariéra v NFL, soukromé telefonáty s rodinou, soudní proces a nakonec i lékařská vyšetření jeho mozku. Celkově to nebylo špatné, ale jak se tu už píše, chyběl tomu větší tah na bránu. Každopádně jako doplnění informací to posloužilo dobře. A až podezřele to připomíná případ O.J. Simpsona. /70%/ ()

viperDavid 

všechny recenze uživatele

Dost zajímavý dokument o nadějným sportovci, po kterém teď ani neštěkne ani pes. Některé scény byli naprosto zbytečně a ve finále nevysvětlené to mi trošku vadilo, příjde mi, že jen chtěli navýšit stopáž, nicméně konec dokumentu výrazně předčil očekávání, kdy člověk neví zdali má nebo nemá vliv CTE na chování. Rozhodně jsem se poučil. ()

Reklama

uiu 

všechny recenze uživatele

Čichla jsem si k Netflixovským dokumentům a už nemůžu přestat. Nikdy jsem neslyšela o hráči amerického fotbalu Aaronu Hernandezovi a před shlédnutím jsem si ani negooglila kdo to byl a co udělal - a udělala jsem moc dobře. Tento dokument vás pohltí a pomaličku informuje a vy nestačíte jen zírat co všechno vám projde jen proto, že jste "celebrita" a sportovec. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

je to jiné,než je divák od podobných netflixovských dokumentů zvyklý.Ne snad,že by na samotné pátrání a vyšetřování nepřišla řeč,ale celá minisérie se zaměřuje primárně na samotného Hernandeze a na to co nejspíše vedlo k tomu že udělal co udělal a že skončil tak jak skončil.Rozhodně to není špatné,ale i přesto,že jde pouze o tři díly,chybí tomu větší tah na bránu...70% ()

rublik05 

všechny recenze uživatele

V první řadě je třeba podotknout, že kdyby se vystřihly zbytečnosti a opakující se záběry, tak by se daný materiál v pohodě vlezl do jednoho hodinového dílu, měl by spád a rozhodně by nenudil. Takhle mi celá minisérie přišla jako zbytečně natahované obkecávání vcelku nezáživného tématu, kde se tvůrci v první řadě zaměřili na osobní život hvězdy amerického fotbalu, vyšetřování je tím pádem zcela upozaděno a díky neustálým časovým skokům je dokument takový neucelený a občas i nepřehledný. Samotný námět není až tak silný, jak jsem u krimi dokumentů od Netflixu zvyklý, patrně je to dáno i typem zpracování. I tak si ale myslím, že je dobře, že se vede nějaká debata o chronické encefalopatii, především teda o její závažnosti a vlivu na chování jedince. Pro fanoušky amerického fotbalu to jistě bude skvělý a poučný zážitek, já jsem se však nijak zvlášť nebavil, tím však nechci říct, že by tvůrci dokument nějak odflákli, patrně mi jen nesedl zvolený styl vyprávění. 6/10. ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama