Josef Dvořák v roli bezstarostného mladíka věčně obklopeného kupou dívek. Má dva malé sourozence, o které se kvůli odjezdu rodičů musí postarat. Malému bráškovi se strašně stýská a tak se mu pokouší najít náhradu za maminku. Bohužel z davů veselých dívek se mu nedaří najít takovou, která by brášku trochu rozveselila, když vtom se objeví celkem nezajímavá kolegyně (I. Janžurová). (veronikav)

D.Moore

Sedmatřicetiletý Josef Dvořák hraje pětadvacetiletého mladíka... A vypadá spíš jako otec svých mladších sourozenců. ()

dopitak

Milá jednohubka s veselým a jen maličko přestárlým Pepou. Nejlepší frky sází malá sestřička, skvělý je i Josef Bláha. Na nedělní deštivé popoledne a za předpokladu, že nejste z výsledku posledních voleb pravicově zatrpklí, dá se vidět. ()

triatlet

I když příběh nepůsobí věrohodně, tak pobavil. Škoda, že ústřední dvojici nehráli herci cca o 10 let mladší. ()

rikitiki

Strašné, až zoufalecké a k uzoufání, nepřesvědčivé dialogy. Nevěrohodná historka s postavami tak plochými jako náborový film do armády Čínské lidové republiky, ale ani zdaleka ne tak napínavá. /25. 10. 12./ ()

honajz

Hodně slabé a asi šlo o nějaký odpad z Dietlova stolu. Konverzační seznamku v podstatě bez vtipu zachraňují jen civilní herci, jinak jde ale o hodinu táhlé nudy, kdy jsou karty brzy rozdány a už jen trpně čekáme, až konečně Pepa prozře a napraví se... ()

argenson

Dvořák s Janžurovou si tu nepříliš povedeně zopakovali partnerskou dvojici z Nemocnice, Medřická byla podobně protivná jako v Ženě za pultem, o panoptiku kamarádek (Gábina Osvaldová!) radši nemluvit. Takže sice s výhradami, ale na dopo ve všední den se to dá snést. ()

Lukrecie

Nejúžasnější a nejroztomilejší dítě českého filmu - Korálek (spolu s Tomášem Holým) a jinak příběh o tom, že můžeme chodit kolem svého štěstí a nevidět ho! :-) Jediná výtka Josef Dvořák vypadá opravdu jako otec a ne jako starší bratr dětí. ()

blackrain

Příjemná jednohubka. Jen mi Josef Dvořák nepřišel jako bezstarostný mladík, ale jako zasloužilý tatínek od těch dvou dětí. Jinak bylo zcela evidentní, kam že, to vlastně směřuje. Takže, žádné překvapení se nekonalo. Škoda, že se to nepodařilo mnohem více zamotat. Ale nemuselo by jít o nic bláznivého. ()

topi

Praštěná komedie, kde Pepa Dvořák hraje lovce žen, ale do té role se vůbec nehodí, vzhledem i k jeho věku (kolem čtyřicítky) a vizáži. To je celej problém této inscenace, prostě působí nevěrohodně. Navíc jeho brácha je asi pětiletý dítě a ségra desetiletá holka, kteří vypadají spíše jako jeho děcka. Scénář Jaroslav Dietl napsal asi v opilosti a nějak se na něm moc nezamýšlel. Z jeho pera někdy vyšly příšerný paskvily. Tak jako tato nepovedená fraška. ()

rakovnik

Rodiče se bojí nechat děti na pár dní samotné doma, ačkoli jednomu je 37 let :-) Herectví Josefa Dvořáka nemám příliš v oblibě a nevybočuje ani v tomto filmu. Nevěřil jsem mu ani jeho vyjádření, že je tak ošklivý, až je krásný. Zápletka a děj filmu byly dost nevěrohodné, ale alespoň na mě dýchla atmosféra normalizačního šedivého Československa, takového jaké si pamatuji z mládí - především vybavení interiérů. Zároveň je zajímavé sledovat herecké počátky tehdy mladých Simony Stašové či Jany Švandové v menších rolích. ()

Martin741

Nudny normalizacny podpriemer. Samice na urovni, ale vadila tam ta vlozka starostlivosti o maleho surodenca. To ho nemohol zaviest k babke ? 40 % ()

otík

Na jednu stranu velmi příjemná rodinná komedie, na druhou stranu velký rozpor v tom, že asi 28letého synka hraje 37letý Pepa Dvořák, který ale na svůj věk vypadá a těžko věřit tomu, že se chová jako puberťák, aby se na konci filmu zalíbil do Janžurky, své šéfky. Jinak místy velmi vtipný, jindy přeci jen hluchý televizní projekt pana Dietla, který sice má k dokonalosti daleko, ale jako archivní jednohudba poslouží. Hudba: Ladislav Štaidl ()

HonzaBez

Nemohu si pomoct, ale Josef Dvořák vyprávějící svému malému braškovi pohádku o létajícím autě nemá chybu.... A vůbec jde o vcelku milý televizní snímek. Možná ta hlavní zápletka o radikální proměně hlavního hrdiny, pokud jde o vnímání ženské krásy, není úplně uvěřitelna, ale přesto jsem se přitom vcelku pobavil. Zvláště když partnerkou Dvořáka zde byla Iva Janžurova. Možná i kvůli scenáristovi Dietlovi se mi přitom vybavila tato dvojice v seriálu Nemocnice na kraji města ()

Autogram

Scenár neponúka nič objavné, ale herci, aj detskí, situáciu statočne zachraňujú. Nie celkom najmladší návrhári vzorov hodnotia oveľa mladšie kolegyne, určite by sa viac hodilo nájsť o niečo mladších predstaviteľov. –––– Obličej chvalitebný, nohy sotva dostatečný. ()

Paity

Příjemná komediální záležitost s našimi velmi dobrými herci. Logicky z toho musí vyjít, že se budete vcelku dobře bavit. ()

arcticsky

Jen velmi stěží koukatelné, snad jen kvůli některým hercům....Ale ten papundekl, tapety a celková šedivost....to je opravdu zoufalé. ()