Ketri

No, pokud by to pojali jako parodii, tak přihodím i druhou hvězdu. Takto to byla poněkud katastrofická podívaná. A ve finále to bylo i poněkud smutné, protože Ronnie definitivně zabil Chucka Norisse. Zase na druhou stranu víme, kdo porazil ISIS, škoda, že se nemohl zdržet déle, určitě by vyřešil i tu válku v Sýrii. ()

Lacike

Najzábavnejší akčniak od druhých Horúcich striel. Zápletka pripomenie filmy typu Komando, Taken alebo Tom yum goong, len namiesto dcéry alebo slona hlavný hrdina na všetkých zjape hlášku: kde mám brata? Vo finále sa film definitívne prepne do Rambo režimu v ktorom kvôli bratovi hrdina vystrieľa celú krajinu plnú teroristov a vy máte pocit oprávneného zadostiučinenia. Čo sa týka pojatia filmu, tak je podľa mňa natočený cielene ako paródia jak Indických filmov tak rôznych konkrétnych amerických hitov, či už v dramatických scénach (vďaka čomu film tentokrát pravdepodobne nesadol Indofilom) tak aj v totálne prehnanej akcii. Vďaka čomu ma akcia bavila aj keď obsahuje prvky, ktoré mi bežne vadia. Napríklad očividné CGI, bitky s jednoduchou choreografiou v ktorých sa Tiger príliš nenadrel a predvádza len také zábavné pózy. O kontaktnosti úderov sa nedá vôbec hovoriť. Neraz míňa súperov o desiatky centimetrov a keby nezaznel zvukový efekt, tak by som netušil, že vôbec došlo ku kontaktu. Všetko to ale vynahradzujú neskutočne vtipné reakcie odlietajúcich súperov jak z grotesky. No a finále sa snaží v prehnanosti a blbosti trumfnúť tie najväčšie voloviny z Rýchlej a zbesilej série. Scéna s vrtuľníkmi je úplne WTF. Tiger tu predvádza veci, ktorými trumfne ktoréhokoľvek superhrdinu, akurát jeho postava oficiálne nemá nadprirodzené schopnosti. O to je to zábavnejšie. Výnimočne ma bavili aj hudobné výstupy. Trochu divný mi pripadal akurát vzťah hlavného hrdinu a jeho brata, ktorý pôsobil skoro jak incest. Neviem či to je spôsobené inou kultúrou alebo sa naplno prejavuje skrytá Tigerova homosexualita, pretože tie pohľady, ktoré vo svojich filmoch hádže na chlapov sú, čím ďalej tým podozrivejšie. Celkovo ma film príjemne prekvapil a nadchol. Očakával som trapas akým boli prvé dva diely a dostal som neskutočne vtipný akčniak. P.S. Tiger svoje vysústružené poklady odhalí presne až po dvoch hodinách filmu. ;-) P.S.2: veľké díky Tuaxovi za titulky. To čakanie stálo za to. 8/10. ()

ConanVJ

Třetí díl si jede opět svojí novou příběhovou cestu a není nikterak návazný na předchozí dva filmy. Tiger opět perfektní a tentokrát velmi potěšil i návrat Shraddhy. Akce je zde hodně a je opět hodně přepálená až parodistická. Líbily se mi narážky na Wonder Woman na konci filmu. Hlavní hrdina je opět neporazitelný a dává si všechny pěkně k snídani. Jediný co bych trošku ubral jsou ty pomalé efekty při soubojích, ale to je jen drobná vada. Příběh celkem jednoduchý a ničím nepřekvapí. Písně opět pěkné. Za mě 95% :) ()

LangiJ

Nevím, jestli Indové ten film mysleli na vážno nebo ne, ale já se každopádně bavila, několikrát jsem se i dost nasmála. První půlka sršela vtipem a akcí, takže se mi líbila víc, druhá už sice byla, co se vtipných scének týče, vlažnější, ale za celý film jsem neměla nutkání přeskakovat zrychleně dopředu, což se mi snad u indickýho snímku ještě nestalo. Většinou mě jejich filmy místy nudí. Akce byla dobrá, i když místy dooost přestřelená. Tiger je bezva bitkař, nezastaví ho bomby, vrtulníky ani tanky :D Oficiálně se stává mým prvním indickým oblíbencem :) Za to, jak indický filmy nemusím a tohle mi fakt sedlo, že bych se ani nebránila opáčku, dávám 3*. ()

marrjaana

Jak mám Tigera ráda, tak toto byla neskutečná chujovina. A nezachání to ani on, ani Shraddha. Jednička Baaghiho patří mezi moje srdcovky, dvojka se dá, ale toto... Nejsmutnější na tom je, že je to akční film, kde vás ta akce neskutečně zklame. V první cca půlce mi přijde nudná a v druhé... v druhé je prostě nesmyslná a taková... nevím, prostě přebíhá bez ladu a skladu mezi různými exteriéry, lidé se tam objevů zničeho nic a dokonce tam bez jakékoliv příčiny padají vrtulníky. A co je nejhorší tak je straně odbytá a odfláklá. Jako ano je tam pár "epických" záběrů, ale úhly kamer jsou tak odfláklé, že u každé rány je naprosto zřejmé, že minula protivníka dobře o půl metru a všechno je to takové strašně nedotažené... což je opravdu neskutečná škoda, protože akce je to jediné, co od tohoto filmu někdo čeká.O ději (od kterého jsem čekala volné pokračování na jedničku, ale nedostala jsem jej) zaměřeném na vztah cool bratra a bratra, co v některých scénách působí, jako by trpěl aspergerem a všech těch mezerách v něm se raději ani vyjadřovat nebudu. ()

Ramanam

Dle mého jeden z nejvíce rozporuplných snímků z Indie, které jsem měl tu možnost vidět. Již od začátku mi bylo více než jasné, že zde se bude hrát dle úplně jiných not a pravidel, balancujících na hraně dobrého vkusu. Někde se balanc udržet podařilo, ale někde míra soudnosti přestala existovat a následoval tvrdý pád. Těch míst bylo bohužel jednoznačně více než bylo žádoucí. Záměr to dle mého určitě nebyl, jen kouzlo nechtěného, vytvořeného „tvůrčím“ neumětelstvím. I tak musím s plnou upřímností konstatovat, že první půle se mi převážně líbila i přes svou občasnou mimóznost. Když se někdo nebere příliš vážně a má smysl pro ulítlejší humor, tak by nemusel mít větší problém. Navíc si může užít i nějakou tu klasickou indickou bitku, takže... Já vím, ke štěstí a spokojenosti to určitě nestačí. Já se však i přes jasnou nenáročnost vyprávění bavil. Vážnější problém nezaznamenán, tudíž jsem jen v předtuše čekal a dlouho jsem čekat nemusel. Následující události ze srbské „Sýrie“..., tam..., tam..., ano tam to byl už hodně velký průšvih. Amatérské, laciné provedení, příběh už šel někam na procházku a ve tmě zabloudil. Nedostatky přechodzího se ještě tolerovat mohly, ovšem nyní získávaly jasně dominantní pozici. Nejen, že se je nedařilo skrývat, ale naopak se dávaly „hrdě“ na obdiv. Co jiného poté očekávat, než nevyhnutelný úpadek a rozklad v přímém přenosu? Vážně nic... Já osobně jsem rezignoval a užíval si jen akční části (plné hrůzných nápadů na hlavu) a hlavně mého velkého oblíbence - Tigera. Nic jiného se dělat už vážně nedalo. Musel jsem přece přežít jako divák - hrdina, až do osvobozujícího konce se ctí. T. Shroff šlápl s třetím pokračováním nijak nesouvisející trilogie řádně vedle. Herecky byl jako vždy v plné síle a nemohu mu naprosto co vytknout. Bezpochyb potvrdil své zcela evidentní kvality. Jen ho tímto velmi pěkně poprosím, ať si vybírá své další role s větší rozvahou. Takovéto podivnostní braky nemohou svědčit nikomu, jehož um a schopnosti jsou daleko vyšší. Navíc, jestli chce nadále stoupat až k těm nejvyšším stupínkům. S. Kapoor a R. Deshmukh hráli rovněž s přehledem sobě vlastním. J. Shroff měl jen zcela okrajovou roli otce hlavního hrdiny. Jen pro zajímavost, je jím i ve skutečnosti, neboť Tiger je jeho syn. Hudba se mi narozdíl od filmu samého líbila, alespoň něco se již konečně povedlo! V písni Do You Love Me, kde se nám představí D. Patani, je určitě na co se dívat. Mužská část publika mi dá jistě za pravdu. Ještě zmíním, že závěrečná Dus Bahane 2.0 je nová verze skladby ze stejně nevýrazného akčního filmu Dus (2005). Hodnocení bylo jednoznačným oříškem. V první fázi jsem dokonce přemýšlel i o čtyřech hvězdách, poté o třech. Ty následně bojovaly se dvěma. Ještě pár minut po samém závěru jsem pečlivě rozvažoval. Nakonec jsem se rozhodl udělit tři nejslabší možné hvězdy. Je škoda, že tu nejde dávat po čtvrtkách, ale jen takto skokově po celých. Inu nejsou tři hvězdy jako tři hvězdy, každá má jinou váhu. Jednoznačný průšvih zachránilo před mým horším hodnocením přenastavení uchopení a úhlu pohledu. Kdybych zůstal ve stejných nárocích, musel bych být zcela jasně otráven a zklamán. Baaghi 3 tedy není rozhodně pro každého, chce to nervy z oceli, velkou dávku tolerance a blahosklonnosti k viděnému. P.S. Děkuji moc Lomrimu za překlad, i když věděl, že to žádný světoborný počin rozhodně není. Jako fanoušek Tigera jsem mu vděčen! () (méně) (více)

JokerBaby

Takýto film nezvládne hociaký divák . Je to komédia . Voľakedy takéto točil francúz Funes. Príbeh sa odohráva v Indii a je o dvoch bratoch . Jeden brat je Trotl a druhý HERO - silák nepremožiteľný. Fu. Akože možno v Indii je to trhák. Keby som mal malého syna tak mu to pustím namiesto Teletubies - možmo by ho to chytilo. haha. Pozn :Toho brata trotla Inda uniesli teroristi zo Sýrie. Nemohol som si dať ujsť ako to tým Sýrčanom ten indický HERO zato naloží. Tá scéna je presne po dvoch hodinách - presne 2.04 . To musíš vidieť . ()

goauld

Tak po Baahubaali tu máme dalšího nezničitelnýho gerojce z Indie. Proti němu je sovětský Ivan maličkou loutkou, protože tento dokáže nejenom přeprat jakéhokoliv protivníka, ale dokonce zatočí s tankem, jako s helikoptérou. Jako parodie na akční filmy to funguje dokonale. V podstatě (krom nezbytných hudebních vystoupení) jsem neměl moc potřebu děj přetáčet a v podstatě jsem se bavil až do konce (a to i včetně pasáží, které zřejmě režisér nezamýšlel jako komedii, ale jako komedie to vyznělo). Rušivým elementem snímku bylo až přehnaně velké množství zpomalovaček (-1*) a zbytečným roubováním angličtiny do dialogů v místech, kde to nemělo žádný význam (-1*). Díky těmto "nešvarům" jsem z celkem nadpůměrného hodnocení musel dát horší průměr. Bohužel - to je "trend" dnešní indické kinematografie v akčních filmech. ()