poster

Quinnův případ

 • USA

  The Mighty Quinn

 • Slovensko

  Quinnov prípad

Krimi / Mysteriózní

USA, 1989, 94 min

Komentáře uživatelů k filmu (16)

 • Tommassi3
  **

  "Jak se má žena ??" - "Aaah, nekažme si hezkou chvíli !!" ;)(28.8.2014)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $4,557,214Tržby Celosvetovo $-(29.11.2009)

 • mandes

  rozpočet : ? tržby americke : $4,557,214(23.12.2006)

 • igi B.
  ***

  Ryzí oddechovka, naštěstí si nehrající na nic víc čím není... A špetka toho karibského slunce, rytmů reggae a vlnících se svižnejch černejch holek... Takové žánrem lepší "Vražedné pobřeží", ale srovnávat to stejně smysl nemá... . . . Dvě a půl hvězdy tedy za film a z nouze zaokrouhleno raděj nahoru, i za ten páně guvernátora úžasný bílý čtyřdveřový Lincoln Continental Convertible model '66, to jsem si zase rozkošnicky lehce zasténal... Ach, k okuku obdobná ta krása zde: http://www.youtube.com/watch?v=7XLZSMk7CIo ;o] - - - - - (Poprvé viděno 9.6.2011 na novácké trdlovizi /želbohu zase ořezáno na 4:3 a s pitomým atmosféru devastujícím č. dabingem - zcela jistě z dvd by byl dojem lepší!/, hodnocení 185., komentář zde jako rozmrzele-šťastně třináctý - 10.6.2011)(10.6.2011)

 • Gilmour93
  **

  No Quinn, No Cry.. Polomrtvé krimi z karibského reggae ostrova, kde nějakou činnost vyvíjí jen zapalovače a žehlička na policejní uniformu. Ve filmografii pana Washingtona absolutně zanedbatelný počin, na to klidně vsadím lulku handicapované čarodějnice.. Apropo, na první pohled podivně vyzní scéna, kdy Denzel, celou dobu se chovající jako zkušený antilský obšoust, odmítne krátkodobé zrušení proxemické zóny s postavou Mimi Rogers. Původně tam líbání bylo, ale jelikož při zkušební projekci vyvolalo vlnu nevole mezi černými ženami a bílými muži, muselo se střihat. No Kiss, No Cry..(11.7.2017)

 • genetique
  ****

  Príjemný, pozitívny a sčasti originálny. To sú prívlastky, ktorými by som definoval to, ako na mňa film zapôsobil. Prvé dva sa ku thrillerovému žánru veľmi nehodia, no práve tým bol film zaujímavý a neskutočne osviežujúco sa naň pozeralo. Myšlienkou originálny, no spracovaním klišéovitý príbeh, celkovo pohodovo natočený a kvalitne chytľavou reggae hudbou naladený. A keď prirátam môjho topáka Denzela, nedá sa mi dať menej. 75%.(23.10.2008)

 • Dan9K
  *

  Film zcela o ničem. Ničemné krimi, které vás nezaujme absolutně ničím, zejména ne příběhem, napětím, originalitou, scénářem, hereckými výkony, přínosem, hudbou, zábavností a už vůbec ne uměleckým dojmem a během sledování (pokud to tedy budou vůbec ještě někdy dávat) budete mít časté, téměř neukojitelné touhy tuhle zbytečnost vypnout a pokud tak náhodou neučiníte, stejně se nepřemůžete a budete dělat něco jiného a Quinnův případ použijete pouze jako kulisu, aneb - podle sebe, soudím vás. Značně mě mrzí, že takovéto filmy, které nenabízí nic, ale nejsou pro nikoho nijak protivné či kontroverzní, jsou na tom v hodnocení lépe, než mnoho mnohem zajímavějších, odvážnějších snímků, které se, narozdíl od tohoto, o něco snaží a nejde pouze o výrobek z pásové výroby.(3.4.2006)

 • LiVentura
  **

  Doba podobných úspěšně realizovaných snímků s drsnými policajty už v té chvíli byla pryč, je to znát i tady, leč ještě s lehkými odezvami starých dobrých časů Hollywoodu...(20.11.2009)

 • Rudovous
  ***

  ...(11.8.2010)

 • honajz
  ***

  Předně musíme přijmout fakt, že tohle není ani tak o tom, kdo je vrah, jako o tom, jak se hledá místní polda, kým vlastně je. Má americké školy, chová se jako drsoň, ale úplně zapomněl na své kořeny. I proto si z něho dělají v baru srandu, když mu zpívají písničku Mighty Quinn. Teprve, když to dokáže vstřebat, povede se mu vyřešit i případ, do kterého by ráda strkala prsty i americká vláda. Okořeněno jemným humorem a nadhledem, ostatně i ta stylizace Washingtona do věčně uhlazeného v bílé košili má svůj význam. Na 4 hvězdy to není, ale na silné tři ano. I díky těm písničkám.(1.3.2016)

 • 5150
  **

  Zápletka je lehce zmatená a než vám dojde, kdo a proč, musíte se dost namáhat. Škoda, protože jinak má tohle krimi poměrně pohodovou atmosféru v rytmu jamaiského raege. Denzel Washington je zde mladý a krásný a nosí slušivou uniformu, záporák M. Emmet Walsh má taky něco do sebe a nakonec i ten písničkový doprovod byl fajn (mj. "I Gotta Keep Moving On" od UB40 a jeden kousek přidá i D. Washington).(3.4.2007)

 • farmnf
  **

  V karibiku je ostrov a všickni tam dělají hovno akorát jsou zhulený. Policejní náčelník je vzdělaný, dabovaný hlas má poněkud pederastní, nicméně sympaťák vyšetřující vraždu. Ostatní negři mají dredy, jsou nesympatičtí a příroda je krásná. A pak se zjistí, že vrah je had. O tom je tento zbytečný primitivní blábol ala crimi caribic. A hudba stojí taky za hovno, abych nezapomněl...(12.5.2011)

 • Rssa
  **

  Jeden z mým prvních amerických filmů, co jsem v televizi viděl. Doteď si nevzpomenu o co se tam jednalo a jediné co si pamatuju je píseň Mighty Quinn a prostředí Jamajky. Akorát si myslím, že tam byl i příměs komedie.(22.11.2008)

 • Hapretor
  ***

  Úplně normálně obyčejný na zabití času.(28.8.2012)

 • Efreeti
  **

  Film je vcelku nudný, ale i Denzel nějak začínal...(21.1.2006)

 • bobin
  *

  Nudná zápletka o ničem , stále se nic neděje , jen se zmateně vyšetřuje . Do rána na film zapomenete .(6.5.2010)