Murder on the Orient Express (TV film)

Vražda v Orient Expresse

Krimi / Drama / Mysteriózní

USA, 2001, 100 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (4)

• Terva

Scénář k této nehoráznosti spáchal Stephen Harrigan.(13.6.2011)

• cab

Takove znevazeni dila slavne spisovatelky detektivek Agatha Christie, kde hlavni roli slavneho Hercule Poirot ztvarnil (Alfred Molina), by se melo trestat, i kdyz se jedna jen o ubohou televizni inscenaci. Ale kdo mel na starost casting, vypravu nebo produkci at se radeji schova, kde nebude hledan....Ostuda od ktere ruce pryc!!! P.s. Mobil je starsi nez jsem si doposud myslel. 20%(15.8.2008)

• Petike

Kým Sherlock od BBCčka je ukážkový príklad toho, ako urobiť dôstojnú a vernú modernizáciu klasickej detektívnej série, tento starší televízny počin s Molinom v hlavnej úlohe je zas ukážkovým príkladom, ako takú modernizáciu zbabrať na celej čiare. Veľká škoda. O to radšej pozriem adaptáciu tohto príbehu so Suchetom.(24.1.2013)

• luke774

Před pěti lety byla unesena dívka a únosce vyžadoval výkupné, které dostal, ale dívka byla nalezena mrtvá. O pět let později ve vlaku Orient expres je zavražděn bohatý podnikatel, který jak se ukáže je ten únosce té dívky. Hercule Poirot si s tím vůbec neví rady, protože v těle oběti je 12 ran různé síly. Nakonec se ukáže, že ve vlaku cestuje 12 lidí, kteří byli tím únosem malé holky nějak zasažený, takže se rozhodli takto pomstít. Když totiž selže spravedlnost pomoci státu, musí přijít jiná spravedlnost.(3.10.2017)