Reklama

Reklama

The Rental

Trailer 1

Obsahy(1)

Dva páry si na predĺžený víkend zarezervujú krásne sídlo na pobreží. Trochu ich prekvapí nepríjemný správca (Toby Huss), ale ten zakrátko zmizne a môže sa začať víkend plný prekvapení. Tie ale vôbec nebudú príjemné a vysnívaná dovolenka sa po malej chvíli zmení na teror. (Marceloo)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (99)

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Dave Franco zkouší poprvé režírovat a na debut to není špatné, ale bohužel se jeho film zařadí do škatulky " Sledovatelné, avšak ničím nevyčnívající". Dva bratři se svými přítelkyněmi si booknou hezkou chatu na víkend, ale místo odpočinku je čekají nervy a boj o život. K dispozici jsou známější herci jako Dan Stevens a Alison Brie a potěší i slušná kamera, ale víc pozitiv nenacházím. Seznamování s postavami trvá až nečekaně dlouho a vrah se objeví někde 20 minut před koncem a to by se ještě dalo odpustit kdyby vraždy stály za to, ale vrah vše řeší plácnutím kladivem přes hlavu a to nevím koho dnes uspokojí. Alespoň je finále celkem napínavé a vrah má fajn masku, ale to mi bohužel nestačí. Škoda, snad se do konce roku dočkáme i něčeho výživnějšího. Příběh***, Akce>Ne, Humor>Ne, Násilí**, Zábavnost***, Hudba***, Vizuál***, Atmosféra***, Napětí***. 6/10. ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Další marný protekční pokus slizkého a prkenného bratra Franka vystoupit ze stínu svého sympatického a solidně hrajícího sourozence. Tentokrát režijní a scénáristický. Opravdu nechápu, kdo dal prachy na takové povrchní a nenápadité nic, které unyle vyšumí někam do prdele ještě před závěrečnými titulky. Patrně někdo, kdo se snažil progelovat Džejmse. Myslím, že vyzrazením přesného obsahu tentokráte nikoho o zážitek nepřipravím, poněvadž z toho stejně žádný nebudete mít, bojler nebojler. Dva bratři si prostě vyjedou s kundama na chatu, kde vedou zkratkovité sterilní unifikované kundožvásty alá Gillmorovic děvčata či Dawsnova sněť. Pak standardně slušně předstírající Danek, stylizovaný do sekndhendového Bredlyho Kůpra, vyprcá bráchovi emancipovanou mohamedánkku, přičemž ucpe vířivku. Další zkratkovité sterilní unifikované kundožvásty alá Gillmorovic děvčata či Dawsnova sněť, tentokráte z výčitek svědomí. Chudák vířivka! No a deset minut před koncem všech těch zkratkovitých sterilních unifikovaných kundožvástů alá Gillmorovic děvčata či Dawsnova sněť se tam zčistajasna zjeví jakože nějaký náhodný vrah bez vztahu k čemukoliv a komukoliv, pročež všechny ty žvanily rychle, suše, anemicky a neinventivně zabije. Konec. Jestliže toto naplňuje definici hororu, pak je hororem i Sex ve městě. I když vlastně … Jsem přesvědčen, že nemít Davča tak príma bráchu, neškrtl by si ani v homopornu, a dneska by místo prznění kinematografie někde u Mekdonalda kvedlal milkšejky. ()

Reklama

POMO 

všechny recenze uživatele

Kalifornský pobřežní rental snů, který baví vzbuzováním zvědavosti co, jak a v jak velký průser se v něm zvrtne. Thrillerově dobře vymyšlený a psychologicky vystavěný ve vztazích mezi postavami. Vyústění v horor tušíte, přejete si ho a nebudete sklamáni. Jen jeho dovysvětlení mohlo být pointově nápaditější. V kontrastu s předešlou scenáristickou obratností působí trochu banálně. ()

MrHlad 

všechny recenze uživatele

Čtveřice hrdinů odjíždí na víkend do pronajatého domu, ale nikdo z nich netuší, že se tu budou muset poprat s pár ošklivými tajemstvími. A taky jedním magorem. Dave Franco se poprvé postavil za kameru a je to vcelku zajímavé. Nebo by spíš mohlo být. V The Rental je vidět snaha hrát si trošku s žánry i očekáváním diváků, jenže Franco měl možná větší ambice než schopnosti a jeho debut se nikdy nerozjede tak, jak by měl. Pár zajímavých nápadů se mu ale upřít rozhodně nedá. Netvrdím, že z něj bude dobrý režisér, ale rozhodně mu dám další šanci. ()

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Séria priemerných, sledovateľných, no ľahko zabudnuteľných hororov pokračuje ďalej, a ani tento film neponúkol nič nové ani zaujímavé. Dva páriky, ktoré si prenajmú luxusný dom na pláži, majú medzi sebou tradične jebnuté vzťahy (typu ten chrápe s tou), čo využije maskovaný zabijak, ktorý má všetko pekne naplánované, aby sa s nimi trochu pohral. Lenže vyčíňať vlastne začne až v záverečnej tretine. Dovtedy sa film strašne vlečie. Vraždy taktiež nie sú žiadna sláva, kladivkom po hlave, vybavené. Aspoň že chémia medzi postavami celkom funguje, takže nie sú divákovi úplne ukradnuté. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama