Reklama

Reklama

Don't Tell a Soul

Trailer

Obsahy(1)

Mladistvé bratry Matta (Fionn Whitehead) a Joeyho (Jack Dylan Grazer), kteří se vloupali a kradli v cizím domě, přímo po loupeži s penězi v ruce načape policista Hamby (Rainn Wilson). Když se za nimi okamžitě rozběhne, tak po chvíli spadne v lese do jakési zapomenuté studny. Matt a Joey mu logicky nechtějí pomoci, protože nechtějí, aby se kdokoli dozvěděl o jejich pokusu o loupež bankovek, které měli v úmyslu dát jejich nemocné matce. Mezi bratry během několika dalších hodin budou panovat neshody a hádky, jestli policistu zachrání, anebo ho tam nechat umřít. (ČSFD)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (40)

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Tohle mělo větší potenciál, než jakej je nakonec výsledek. Pěkně natočený a zahraný indie thriller o dvou mladých bratrech, které potom, co vykradli dům jakési staré babky, nachytá hlídač. V následující honičce ovšem nešťastný hlídač spadne do studny a výrostci řeší, co s ním. V tom mladším hlodá svědomí a rád by mu pomohl, ten starší ovšem naléhá, aby se na něj vyprdli. Karty docela dobře rozdané a to pnutí mezi bratry je v první půlce vyloženě hmatatelné. Pak ovšem přijde několik zvratů. Některé z nich mi přišly velmi dobré, situaci dále zkomplikovaly a příběh tak mohl vyústit v ledacos. Jenže jiné mi přišly naopak co do konání a motivací postav dost mimo realitu. Zkrátka nevěřil jsem, že by se ty postavy takhle zachovaly. ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Coenovka so skazenými chamtivými postavami a šťastným koncom. Východzia situácia je zaujímavá, ale postavy sú otrasné. Jednak nesympatické a zároveň sa správajú neprirodzene až nezmyselne. Tá dráma, ktorá má vychádzať z chovania postáv tu vôbec nefunguje. Po pár minútach som si prial, aby všetci zdochli a film sa čo najskôr skončil. 4/10. ()

Reklama

MichelSmith 

všechny recenze uživatele

Thrillerovo honosný príbeh dvoch bratov ! Staršieho trpiaceho taktne decentnou agresivitou,občas bez nálady,emočne po vyfajčení skleníku s mariuhanou,stabilne úmerne k vynechaným hodinám u duševného poradcu nabúrajúc "rovnováhu" mladého súrodenca...Pripočítajúc k tomu tretiu hlavnú postavu sa nám dostáva k uchádzajúcemu zážitku! ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Dva kluci vykradou dům staré babky všechno jde v klidu až na na cestě nazpět jich někdo načapá a začne jich honit mají , ale štěstí a spadne do jámy . Zatímco ten mladší (sráč co si nechá od každého rozkazovat) je hodný a chce ho zachránit ten starší (nameděný kokůtek, kterého by zmlátila snad i ta matka) na něho dlabe a chce ho nechat umřít tak celý film řeší zda ho nechat žít nebo nechat umřít a ještě se to i zkomplikuje. 60 procent ()

TheEvilTwin 

všechny recenze uživatele

Z neznámého thrilleru je nakonec obrovské překvápko a já jsem nadšený. Dva bráchové kradou peníze, ale hlídač, který je načapá, spadne do jámy a začíná morální rozhodování, jestli jej nechat umřít, nebo zachránit. Film bere toto téma oklikou a ačkoliv je to základní podstata filmu, velká část dění se pohybuje okolo a dává dokupy celkem komplexní film, ve kterém fungují výborní herci, vizuál, solidní napětí a obrovské body má film za zvrat, který přijde asi v polovině a nekompromisně zamíchá kartama a změní celý zbytek filmu. Ke konci se pak dočkáme výborného finále a pokud má divák představivost, možná si ve filmu i najde závěrečnou pointu. Za mě úžasný nadprůměr, který na plný počet určitě nemá, nicméně nemá žádné hluché místo a vše funguje perfektně jak má, nehledě na to, že 83 minut je úplně akorát stopáž, která nestihne nudit. ()

Galerie (11)

Zajímavosti (1)

  • Natáčelo se v Louisville (Kentucky, USA). (BMW12)

Reklama

Reklama