Lale musí učinit nemožné rozhodnutí; Sean provádí nebezpečný plán. (SkyShowtime)

Necrotongue

Jak je vidět na mém hodnocení, čtvrtá epizoda se mi zdála být tou zatím nejlepší. Ze všech dosud viděných dílů měla totiž děj s nejlepším tempem, největším využitím akce a skvělým odstřelovačským závěrem. Jen mě překvapilo, jak mělce pod kůži pronikla Elliotovi vysokorychlostní střela z velkorážní pušky- asi pořádné břišáky. ()

dO_od

// Holy. Fucking. Shit. Nejen hektická akce à la The Raid, famózní spád a zatím skvělý scénář, ale teď už i lahůdkové finále s jedním dlouhým záběrem vymazleným až na půdu. Musel jsem si to pustit třikrát. Corin Hardy na pána a Gareth Evans má moji omluvu, že jsem tuhle pecku dva roky odkládal. Give me mooooore. ()

castor

Zatím prostě košatý mafiánský příběh, ve kterém se jisté skupiny přetahují o moc. Na žádné klanění se před scénářem to rozhodně není, zatím vybočuje nekompromisní akce, která je přehledná, nápaditá a svou reálností místy vyráží dech. Velšský filmař Gareth Evans, který stojí za uznávanou akční sérií (čti nekompromisní řežbou) The Raid, plní tyhle kolonky na jedničku. Všechna čest choreografii, i tady jdou herci/kaskadéři co se fyzického výkonu na dřeň. Vykrást klenotnictví nebyl nejlepší nápad. Elliot se nicméně i díky tomu dostává do centra dění okolo mafiánské famílie. Začne to holuby, skončí doslova rozprsklými mozky. Babiččino finální „hledání“ vhodného místa v domě skvostné. ()

muti

Konečne sa to rozbieha. Elliott je postava ktorej sa dá konečne fandiť. Scéna vyberania guľky bola dokonca aj artová (ako aj prelinanie flashbackov), zoom in s kliešťami bol veľmi autentický. Pro tip -ak máte za úlohu niekoho zastreliť tak strielajte hneď a nečakajte kým vás odbachne ochranka ()