• mandes

  rozpočet : ? tržby americke : $26,877,589(14.12.2006)

 • Phobia
  ***

  Drama o ženě, která chce spravedlnost - vražda její dcery zůstala zákonem nepotrestána. Téma je silné, zpracování bohužel slabé, navzdory slušnému hereckému obsazení film působí televizně laciným dojmem. Škoda nevyužitého potenciálu. 59%(22.1.2009)

 • kingik
  **

  Karen a Mack McCannovi žijí se dvěma dcerami na předměstí San Franciska. Jednoho dne se jim kdosi vloupá do domu a brutálně znásilní a zavraždí jejich sedmnáctiletou dceru. Policie sice vypátrá a zatkne vraha, kvůli procedurální chybě při dokázování je však propuštěn. Když Karen zjistí, že vrah už si vyhlédl další obět a vetřel se do přízně její šestileté dcery, rozhodne se jednat. Jenže v tomhle thrilleru se skoro nic neděje. Hodně řečí na úkor nějaké akce. Až dojde po těch kecech k finálnímu střetu obou protagonistů, ten je tak krátký a zbrklý, až to naštve. Pochvalu však zaslouží ústřední znepřátelená dvojice. Uvěřitelná Sally Field jako matka trpitelka a ochranitelka a Kiefer Sutherland jako všehoschopný násilník. Jenže zesnulý John Schlesinger se už tolik nesnažil a dodal tuctový thriller v téměř televizním pojetí, kterému nejlépe padne synonymum nuda. A kdyby se chtělo mohl to být hodně napínavý thriller. Mé hodnocení: 40%(13.3.2013)

 • Andersis
  ***

  Průměrný triller ktyrý by bez Sutherlanda byl jen podprůměrný.(25.2.2009)

 • oli.G
  **

  Poznáte to... máte na práci kopec vecí, no aj tak skončíte pri televízore, sledujúc prvú vec, čo je po ruke. Po skončení sa nie a nie zbaviť pocitu totálne zabitého večera, a keď zistíte, že na druhom kanáli išlo 451° FAHRENHEITA, bolí to o to viac...(11.4.2006)

 • - V knize je Karenovo příjmení Neuman, namísto McCann. (Nedhelborn)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace