Heja Camp

• Japonsko へやキャン△ (více)
TV spot

Epizody(12)

Seriál s krátkými (3 minuty) epizodami vypráví o jednom z dalších dobrodružství dívek ze seriálu Yuru Camp (2018).
Vše začíná jednoho dne, kdy si Nadeshiko chce v klidu užívat nějakého toho volna ve společné klubovně. Prohlížení si zdejšího vybavení je však narušeno vpádem jejích dvou kamarádek a členek stejného outdoorového klubu (zaměřeného na společné kempování), které záhy vymyslí další společný výlet. Místem výpravy se stává Yamanashi a dívky se během své cesty postupně seznamují s některými z místních krás, ale kde je vlastně konečný cíl této nečekané cesty? (Jeoffrey)

TV spot

Jeoffrey

Na jednu stranu je fajn zase vidět mé oblíbené postavy ze seriálu Yuru Camp a připomenout si tu příjemnou atmosféru, kterou jsem si tehdy tak užíval. Na druhou stranu koncept tříminutových episod u takového typu díla je naprosto nedostačující a ne zrovna vyhovující. Zkrátka než jsem se dostal do té správné, příjemné nálady, tak byl konec dílu... Navíc už to ani není (přesto, že je opět v názvu Camp) tolik o tom pravém kempování, mizí jakýkoli informativní přesah o tomto koníčku a tak jediné co vlastně zbývá je drobné seznámení s jedním japonským regionem, kde se anime odehrává. Preferoval bych třeba dvě dvacetiminutové OVA, než tyhle malé jednohubky! Ale alespoň jsem si díky nim na Nadeshiko a spol. zase vzpomněl a uvědomil si, že se stále těším na druhou regulérní sezónu v lednu 2021. 6/10 ()

Starletka

Stejně roztomilé, hřejivé a uklidňující jako seriál a prakticky úplně stejně o ničem, jako seriál, jen tentokrát v podobě krátkých, 3 a půl minutových epizod. Jako jednohubka fajn. 7/10 ()