Draci v oblacích (TV seriál)

Kútei Dragons

空挺ドラゴンズ

Kūtei Dragons

Drifting Dragons

Animovaný / Fantasy

Japonsko, 2020, 4 h 48 min (Minutáž: 24 min)

Hunt, Kill, Eat ... Repeat - aneb - Achab airborn light edition 2020. Hai!(26.5.2020)

Příjemná oddechovka, která zabaví. Děj není extra náročný, jedná se spíš o zachycení denního režimu lovců draků a jejich povinností na vzducholodi. Pokud máte rádi animaci jídla, připravte se. Podobně jako u Ghibliho se vám budou sbíhat sliny. Na lenošení a odpočinek u televize je to fajn podívaná.(22.6.2020)

Dobrý nápad, ale dost průměrné provedení. A hlavně to nemá žádnou dějovou linku. V podstatě je to jak dokument ze světa velrybářů. 60%(22.5.2020)

Ze začátku slibný seriál co nás zavedl do zajímavého světa lovců draků ale seriál postrádá nějaký hlavní cíl a stává se z něj jenom soubor příhod. Docela pěkná animace ale v seriálu postrádám nějaký větší vývin vztahů mezi postavami a celkově nějaký větší vývin děje.(29.10.2020)

• BrkosOv

Podprahové loby za velrybářský průmysl. Se sebezapřením dokoukal celé počin a je mi z něj na blití. Ale uznávám celkem příjemnou animaci a hudbu. A kdyby to bylo o něčem jiném než zabíjeni zvířat mohla to být i poklidná pohodovka.(20.9.2020)