Epizody(12)

DaweForeman

Tohle bylo pro mě velikým překvapením, od kterého jsem to vůbec nečekal. Příběh je na hlavní lince o Ikutovi a Chiyuki, kdy Chiyuki i přes svou fyzickou nevýhodu se snaží se stát topmodelkou a Ikuto přes svojí nezkušenost vrchní módním návrhářem. Náhoda spojí tyto dva na jejich cestě za jejich sny, kdy si navzájem slouží jako podpora v pronásledování jejich snů do samého konce. Jenže oni dva nejsou jediní, kdo touží po tom, být na vrcholu, a potká je mnoho obtížných překážek, které musí zdolat, aby o tom mohli alespoň uvažovat. V tomto ambiciózním stylu v honu za snem mi to hodně připomíná atmosféru "Bakumana". Začíná to zlehka, ale jakmile se to po chvilce rozjede, jede to v dramatickém stylu až do samého konce. Postavy mají správnou vyváženost a je tu krásně vidět jejich růst, kdy je tu bráno v potaz spoustu různých životních situací, takže to má i široký záběr dané tématiky. Po animační stránce je to velice krásně zpracované (i když je tu zrovna u tohohle počinu vidět, jaké má animace určité limity, které v 2D nelze nebo je skoro nemožné zpracovat). Po hudební stránce je to na místě a některé tracky jsou dokonce opravdu pěkné. ()