Tri veľmi rozdielne rodiny z Milána sa nezávisle od seba vydávajú stráviť dovolenku v Apúili, na mieste však zistia, že kvôli chybe cestovnej agentúry si všetky tri prenajali ten istý dom. Miestny karabinier ich varuje, že pokus riešiť situáciu v súlade so zákonom by spustil lavínu byrokratických postupov, pri ktorej nutnosť stráviť dovolenku pod jednou strechou s úplne cudzími ľuďmi vôbec nevyzerá ako tá najhoršia možnosť. Tak sa aj stane... (RTVS)

Trailer

Johnny.ARN

Nebola by to správna talianska komédia bez spevu, hádok, ukričanosti a trápnych pokusov o vtip. Vyvažujú to len pekné herečky, minimálne jedna a akože príbeh zo života, ktorý až tak netlačí na pílu. Žiaľ, zápletka a záver sú ako vystrihnuté z učebnice o moderných klišé. 2 z 5 ()

Arsenal83

Celkom príjemná komédia, ktorá zachytáva aj čiastočne trampoty s podnikaním počas korona krízy, no zároveň treba povedať, že je určená skôr strednej a staršej generácii, k čomu sú prispôsobené aj postavy. Sú tú aj mladí, ale im sa priestor veľmi nedáva, najmä Sabrina Martina ho mohla dostať viac. Chytanie sa brucho sa síce nekoná, ale občasne pohne kútikom. Inak slovenský dabing bol v tomto prípade špičkový. ()

Wancohoff

Dejovo nic prevratne, humor slusny hlavne vdaka slovenskemu dabingu, a vsetko to zachranuje ten dobry pocit pocas, aj po dopozerani filmu. ()

BarryLyndon

Příjemná italská letní komedie o 3 rodinách, které si omylem pronajmou letní vilu najednou. Uplně vidím jaká bramboračka by z toho byla u nás. Nic převratného, ale lehké, svěží, fajn. 7/10 ()

Flego

Tri rozdielne rodiny musia stráviť spoločnú dovolenku. Pohodová komédia, ktorá dokáže zaujať aj vážnejším podtextom. ()