Tri veľmi rozdielne rodiny z Milána sa nezávisle od seba vydávajú stráviť dovolenku v Apúili, na mieste však zistia, že kvôli chybe cestovnej agentúry si všetky tri prenajali ten istý dom. Miestny karabinier ich varuje, že pokus riešiť situáciu v súlade so zákonom by spustil lavínu byrokratických postupov, pri ktorej nutnosť stráviť dovolenku pod jednou strechou s úplne cudzími ľuďmi vôbec nevyzerá ako tá najhoršia možnosť. Tak sa aj stane... (RTVS)

BarryLyndon

Příjemná italská letní komedie o 3 rodinách, které si omylem pronajmou letní vilu najednou. Uplně vidím jaká bramboračka by z toho byla u nás. Nic převratného, ale lehké, svěží, fajn. 7/10 ()

supg

Tak jak Italové umějí krásně bezstarostně a jednoduše žít, jaké mají lehké a chutné jídla, tak takto hodnotím i tento letní film. Jednoduchý příběh, bez zbytečného patosu a přitom tak krásný příběh. Příběh k zamyšlení, že i úplně obyčejný život s obyčejnými situacemi, které my všichni běžní smrtelnici zažíváme, tak může být krásný. Krásný bez zbytečných drahých věci, bez velkých očekávání, ale za to s velkým porozuměním a láskou ()

PTuranyi

Príjemná rodinná komédia o troch rodinách, ktoré nešťastnou náhodou musia stráviť letnú dovolenku pri mori spolu. Rozličné charaktery a prostredie vyúsťujú do množstva komických situácií. Žiaľ vychádza im to tak napoly. Riešia sa tu hlavne rodinné problémy: manželské vzťahy a výchova. Vzťahy medzi rodinami sa stmeľujú a šťastnému koncu nič nezabráni hoci by aj mal niekto umrieť. ()

Flego

Tri rozdielne rodiny musia stráviť spoločnú dovolenku. Pohodová komédia, ktorá dokáže zaujať aj vážnejším podtextom. ()

Arsenal83

Celkom príjemná komédia, ktorá zachytáva aj čiastočne trampoty s podnikaním počas korona krízy, no zároveň treba povedať, že je určená skôr strednej a staršej generácii, k čomu sú prispôsobené aj postavy. Sú tú aj mladí, ale im sa priestor veľmi nedáva, najmä Sabrina Martina ho mohla dostať viac. Chytanie sa brucho sa síce nekoná, ale občasne pohne kútikom. Inak slovenský dabing bol v tomto prípade špičkový. ()