The Bold Caballero

Romantický / Western / Dobrodružný / Komedie

USA, 1936, 67 min

• KarKulA

Když jsem nedávno narazila na zrůdnost s názvem Captain Scarlett, ještě jsem netušila, že v tak krátké době narazím na něco, co půjde označit za ještě hrůznější filmový počin. Vzhledem k tomu že jsem dlouho váhala jestli si to výše jmenované nezaslouží spíše "odpad" mě dnešek ujistil, že tu 1* to ode mě dostalo zcela oprávněně, protože s tímdle se to opravdu rovnat nemůže. Horší ochotnické představení s nepředstavitelně špatnou kamerou, kostými, hudbou a idiotským scénářem jsem ještě neviděla - tady se opravdu museli sejít ti nejlepší z nejhorších, aby vytvořili, alespoň pro mě, opravdu nezapomenutelný kousek - a o co hůř, dokonce v barvách.(5.8.2011)

Je to vlastně jeden z mnoha filmových příběhů o Zorrovi,který je obviněn z vraždy,zajat,unikne a bla bla bla vše nakonec dobře dopadne.Po velmi slibném začátku film upadá do slabého průměru a už to hraničí s pořádným kýčem.Tři hvězdy dávám s hodně přihmouřenýma očima.(22.7.2011)