Podivná, občas nudná a přitom místy výtečná komedie. Jiří Sovák přiletí z Londýna vykrást na zakázku vilu, která se má velmi brzo zatopit vodou. Jenže mu místní zlodějíček Pepa Dvořák ukradne kufr s nářadíčkem a tím se rozbíhá kolotoč nedorozumění, naschválů, pastí a chytrých řešení. Květa je tu jen do počtu, Lipský si odehrál zajímavý průměr, Krampol si zahrál to, co od něj v té době filmaři očekávali, zato Libíček co slovo to perla. Bohužel film má nevyrovnané tempo, především v prostřední části hrozně nudí, ale závěrečná třetina filmu je skvělá. Ne sice tolik známá, ale dobrá komedie.(30.9.2012)

Celkem zábavná a svižná krimihra. Jiří Sovák v roli veskrze kladného hrdiny, čistého Jamese Bonda, který přijel ze Západu a tím pádem rázem automaticky předem ví, který čudlík bleskově zmáčknout, aby kazeta vypadla přesně do kanálu, nebo za kterou páčku v bagru vzít, aby na cenťák přesně uvěznil šmejda v autě... Bohužel oproti skutečným bondovkám tenhle pánbůh není upečený k vítězství, i když jsem mu držel palce celej film.(24.2.2013)

• FireTight

Tenhle film je krásným důkazem toho, že i českoslovenští autoři komedií měli právo jednou za čas ustřelit a vytvořit něco podobného. A to i přes dost širokou plejádu kvalitních českých herců, vždyť vidět v jednom filmu Sováka, Fialovou, Lipského, Libíčka, Krampola a další a další skvělé herce se jen tak často nevidí. Bohužel však ani jejich přítomnost nedodala celému "Muži z Londýna" to základní - humor. Ano, film si jen tak plyne vedle vás a vy vlastně přemýšlíte, kdy se aspoň jednou opravdu od srdce zasmějete. Ale abych jenom nekřivdil, párkrát jsem se zasmál (například u Sovákova éteru s "One,... two,... three,...", ale nic zas tak "do kolen nutícího" jsem neobjevil. Tím pádem se jedná o snímek, na který si za pár dní možná ani nevzpomenu.(2.10.2010)

• D.Moore

Velmi slabá satira, napsaná i natočená tak, aby byla maximálně nezávadná, která si takové obsazení rozhodně nezasloužila. Kasařské eso v podání Jiřího Sováka se vrací z Londýna, aby zjistilo, že v Československu jeho bývalí kolegové bůhvíproč pracují a dokonce chodí na noční, že se tady krade cement ze staveb a poměry tu jsou jiné, než jak je líčí "tam venku". A že tu všichni poslouchají Lásku bláznivou od Karla Gotta. Hudba Zdeňka Lišky je fajn a občas se v tom blátě objeví vtip, ovšem většinou má krátkou životnost.(9.6.2016)

• Stejšn

Tohle se fakt nepovedlo. Komedie, která skoro není vtipná, je k pláči. Pro fandu starých aut je tu ale spousta krásných záběrů na některá vzácná socialistická vozidla. Š706RT pivovarská cisterna, Š1202 řeznická dodávka a další. Zajímavá filmová chyba: Jan Libíček tu jezdí v oranžové Š110R - ovšem na začátku filmu je to stará verze se dvěma světly, později ovšem to samé auto už po faceliftu se čtyřma očima. Také je zarážející fakt, že když se z ní nemůže dostat dveřmi, proleze kufrem. Erko má ale kufr pod přední kapotou a s kabinou není nijak spojený. Taky jsou tu pěkné záběry na IL-62.(17.5.2010)

• - Natáčení probíhalo v Klatovech a Plzni, konkrétně v hotelu Central na hlavním plzeňském náměstí, kde byl ve filmu ubytován Reiner (Jiří Sovák). (dyfur)

• - Na post režiséra se původně počítalo s Otakarem Fukou. (Xell)

• - V jedné ze scén se nemůže David (Jan Libíček) dostat ze Škody 110R dveřmi, a tak proleze ven kufrem. Toto auto ale má zavazadlový prostor vepředu a s kabinou není nijak spojený, navíc je velmi mělký a dospělý člověk se do něj v žádném případě nevejde. (Stejšn)