poster

The Undying Monster

Horor

USA, 1942, 60 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Campbell
  ****

  Parádní starý horor s úžasnou atmosférou. Sice film trošku sráží na kolena občasná ukecanost, ale vše ostatní je parádní. Režisér naprosto dokonale vystihl to jestli je venku příšera nebo vrah. Herci sice dost klopýtají ale i tak jsem se naprosto dokonale bavil. Možná to bylo tím že jsem moc nečekal, ale film se mi hodně líbil, jak říkám jediná vada je snad sem tam dlouhá ukecanost.(20.11.2013)

 • Oktavianus
  ***

  Vlkodlačí verze Psa baskervillského? Vyhlíží to tak, ale v průběhu celkem nudného děje se to od své velké předlohy značně odchýlí. Je to ale škoda, protože začátek je jak z partesu, prvních patnáct z pouhých šedesáti minut jsem film fakt hltal, nádhernej úvod, vynikající kamera a parádní studiovej bezútěšnej venkov. Ale příjezdem policajtů se začne mluvit a mluvit a mluvit, atmosféra vyšumí a mohl jsem si užít leda některé velmi špatné herecké výkony. Kdepak, studio 20th Century Fox horory nikdy neumělo, povedený závěr (pohříchu jen pětiminutový) už nestihl zlepšit zkažený dojem z jinak hezky rozjetého vlkodlačího hororu. A je to škoda.(10.2.2014)

 • liquido26
  ***

  Máme tu staré šlechtické sídlo na sklonku 19. století a kletbu, která pronásleduje rodinu, jenž v tomto sídle žije. Všichni její členové zemřou za záhadných okolností anebo spáchají sebevraždu. Tyto události přijede vyšetřovat mladý detektiv ze Scotland Yardu se svou asistentkou. __ Hodinová hororová jednohubka. Příběh mohl být lepší. takto mám pocit, že se tam téměř vůbec nic nestalo, ale na druhou stranu nuda to taky nebyla a celkem jsem byl překvapenej, jak to bylo pěkně natočený, jakou to mělo dobrou atmosféru, kulisy a ani herci nebyly ty trapné toporné figury, jak je známe z podobných hodinových béčkových starých hororových produkcí.(8.3.2011)

 • corpsy
  ****

  Štúdiová výprava má naozaj niečo do seba. A ak k tomu prihodíte zopár trikových, ručne maľovaných pozadí, dokonalá ponurá atmosféra je na svete. Vedel to aj pán Coppola, ktorý podobný postup podstúpil pri réžii svojho DRACULU. V tomto prípade ide skôr o kriminálku ako horor, ale aj vďaka krátkej minutáži a šikovnej réžii ide o snímok, ktorý nemá tendenciu vo svoje svižnosti poľavovať.(7.4.2017)

 • vitekpe
  ***

  Vlkodlacina s hodinovou stopazi...to zni temer idealne... Problem ale je, ze jde o konverzacni zalezitost, takovou hricku, a spis nez horor to pripominalo komedii nebo krimi. Prisera se tam objedvi asi na vterinu, a jeste ke vsemu neni vubec priserna... :) Ale i tak je film pro ukraceni dlouhe chvile v pohode, a milovnikum starych "britskych" casu lze s klidem doporucit.(27.11.2015)