Riley Flynn se vrací domů, kde se potkává s rodinnými problémy, starými známými i novým knězem u sv. Patrika. Na ostrově se mezitím schyluje k temné bouři. (Netflix)

Nach

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jako většina Flanaganových snímků, má i tento seriál pomalý a pozvolný rozjezd. To znamená, že první epizoda je čistě nastíněním hlavní zápletky a představení postav. Více od toho ani neočekávejte a pokud se přemáháte ve sledování pokračovat, určitě s tím počítejte pro druhý a třetí díl. Pak vám garantuji - a to ještě nemám dané epizody zhlédnuté - vám to Mike vrátí i s úroky. A to myslím v dobrém. 65% ()

peter12

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Je to pilotný diel, preto som aj čakal, že to bude najprv o zoznámení sa s postavami. Ale i tak to bolo zobrané príliš sterilne a nudne. Ale je to úvod, tak ešte nič nie je stratené. ()

Houbiczska

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

První díl, jak je u Flanagana zvykem, už od začátku buduje atmosféru a základy příběhu a narozdíl od jiných pilotních dílů se nesnaží na sílu udeřit nějakým wow momentem, který by nalákal dále. Jestli je to dobře, nebo špatně, to už je asi na každém z nás, každopádně doufám, že v následných dílech se děj rozjede a nebude přešlapávat na místě. ()