Pred desiatimi rokmi super-vrah menom Deathstroke urobil tragickú chybu a jeho manželka a syn za to zaplatili strašnú daň. Teraz, o desať rokov neskôr, jeho rodine znova hrozí nebezpečenstvo. Môže Deathstroke zmazať hriechy svojej minulosti, alebo zaplatí jeho rodina tú najvyššiu cenu? (Sany33)

Shakers

Deathstroke je podľa mňa jedna s najlepších postav s DC komiiks a tento animák to pekne dokazuje. Predovšetkým to nie je žiadna rozprávka, ktorú pustíte deťom ako večerníček. Akcii je tu dosť, krvou sa tiež nešetrilo, príbeh dokáže zaujať a postava Sladea Wilsona vás vtiahne zo sebou na drsnú a krvavú cestu, aby ste spolu sním napravili hriechy minulosti. Spokojnosť. Odporúčam. 80% - 4* ()

iXtr3m3

Neviem neviem, ale ja som teda si videl iný film, ako tu ostatní popisujú. Perfektná akcia, pokus aj na animovanej pôde o dramatické prvky, už dávno DC nerobí len svoje klasické 70 minútové rozprávky pre deti, ale ako preklenul 85 minút, t.j. dĺžku bežného kinofilmu mimo tých najväčších, tak je ešte dospelejší ako kedysi. Toto nie je rozprávka pre deti, toto nie je krátka dvoj-troj epizóda zo seriálu, toto je príbeh, ktorý má veľa do seba. Animácia na úrovni ako doposiaľ, prečo meniť zaužívaný a fungujúci systém? Ja som spokojný. ()

ondraondra

Další průměrný DC animovaný film, na který si za chvíli ani nevzpomenu. Příběh není moc poutavý, na postavách mi nezáleželo a bylo mi jedno, jak to vlastně dopadne. Animace je taková jednoduchá, ale dá se na ni zvyknout. Musím pochválit pěkné akční scény, kterých tu sice moc není, ale zato jsou fakt vyšperkované. Deathstroke je sice dobrá postava, ale asi mě baví víc jako záporák Teen Titans, než jako hlavní hrdina filmu. 5/10. ()