Reklama

Reklama

Epizody(8)

Obsahy(1)

Jedenáctiletý kluk trpící sociální fobií nastoupí na střední školu a oporu najde v ošuntělém, emočně podpůrném psovi, kterému říká Hajzlík. (Netflix)

Videa (1)

Recenze (3)

Jaro.Krafcik 

všechny recenze uživatele

Utrpenie ktoré v podstate je len pre deti a teen skupinu. Bol tu dobrý akurát ten pes a dĺžka epizód. Ale inak nuda a otrasný vyber hercov. Na zabitie času ale celkom dostačujúce. No či by som to niekomu odporučil o tom fakt pochybujem. 2* ()

Sunny.69 

všechny recenze uživatele

Chápu, že je to asi spíše seriál určený dětem... Ale naprosto to vystihuje jediný slovo "Aaaaw!". Je to náhodou skvělý. Skupinka dětských outsiderů (prostě děti, který jsou svý), roztomilý pes/asistenční pes a pomocník, vtipný rodiče hlavního hrdiny (ale takovým milým způsobem) a celý je to hrozně pozitivní a plný energie, která Vás nutí se usmívat a být tak trochu na měkko. ()

Reklama

Kacitr 

všechny recenze uživatele

Seriál nejspíš určený primárně mladším. Ovšem, má co nabídnout i odrostlejším divákům. Téma o kterém se téměř nemluví, i když by mělo. Sociálně úzkostná porucha. Hlavní postavy sympatické (až na mladšího sourozence hlavního hrdiny, ta mrňavá holka je vyloženě otravná). Vtipy občas vyzní do prázdna (kor pokud se o ně pokouší ředitel školy či rodiče Noaha), jinak ale zábavná podívaná, kde hlavně pejsek, kterému říkají "Hazjlík" vykouzlí nejednomu divákovi úsměv na tváři. Příjemné, pohodové, osvěžující. Možná trochu moc naivní a přeslazené, ale to už je vedlejší. ()

Galerie (81)

Reklama

Reklama