Epizody(8)

Adam Price žije pro rodinu. Spletitá síť tajností ho ale přinutí, aby začal zoufale pátrat po pravdě o lidech, kteří mu jsou nejbližší. (Netflix)

Recenze uživatele warrenur k tomuto seriálu (8)

Cizinec (2020)

Mierne nadpriemerny krimi serialik odohravajuci sa v mensom anglickom meste. Neskutocne sa to uzli prakticky az po 6tu cast. Sem-tam vyslovene absurdnosti. (ktore davaju zmysel az v poslednych epizodach) Par dielov je lepsich, vacsinou vsak priemer, ktory neurazi, a ak divak "prilis nepremysla" moze celkom zabavit. Ano, je to casto naivne a skratkovite, ale ak momentalne nemate rozpozerane nieco ine, kludne tomu dajte sancu. Par znamych tvari z inych serialov, ale v celku voci herectvu, ci technickej stranke nemam vyraznejsie vyhrady. Len ten scenar nie vzdy sedi....no. ;) ()

Epizoda 1 (2020) (E01)

Rozhodne zaujimavy otvarak, ktory ma urcite navnadil. Obcas som mal pocit skandinavskej tvorby. Co hodnotim ako pozitivnu inspiraciu. Cuzdinkin "priblbly"-vsevediaci usmev v zavere mi sice prisiel otravny, avsak ostatne postavy su celkom fajn. Az na uleteneho - radoby vtipneho cernocha v oblecku. Ten bude zrejme napriec seriou trusit "veticky". Party tych deciek mala svoju atmosferu a zrejme sa len postupne budeme dozvedat, co nastrocni vyparatili. Co je sice tak trochu uz ohrana platna, ale skor ma zaujima maminino chovanie. Obdivujem manzelovu trpezlivost, kazdopadne zahrala to "velmi sikovne" a tou SMS v zavere dala riadny "headshot". 68% ()

Epizoda 2 (2020) (E02)

Hm, par novych postav, kvanta zapletok a ziadne rozuzlenia. Zrejme za vsetkym bude fajny scam a ja len dufam, ze to neprekombinuju uplne. Zaver na policajnej stanici tomu nasvedcuje. Snad sa budem mylit. Dynamicka a divacky zabavna cast. ()

Epizoda 3 (2020) (E03)

Hm, "cudzinka" ma zrejme nejaky absolutny komplex otvarat "oklamanym" oci a obcas si tym "privyraba". Kazdopadne zacina to konecne trosku naberat kontury, i ked sa to zaroven celkom slusne uzli. Odhliadnuc od mimoriadne naivneho a skratkoviteho patrania, hackingu a londynskych presunov, mierny nadpriemer. 60% ()

Epizoda 4 (2020) (E04)

Uzli sa to statocne. Zda sa, ze vraha (Thoros z Myru ;) ) zasiahol osud na citlivom mieste. ()

Epizoda 5 (2020) (E05)

Celkom napinavy diel. Twist v zavere a predtym par naivnejsich dejovych posunov. Urcite vsak z tych lepsich dielov. 70% ()

Epizoda 6 (2020) (E06)

Ked sa to konecne zacalo "zlievat", utali to v najlepsom. Klasika. Ale kedze nas cakaju este dva diely, je jasne, ze to nebude rozuzlene v prvych 20tich minutach dalsej casti. :) ()

Epizoda 7 (2020) (E07)

Peknych par odhaleni. Hlavne to, co v "tu noc" vyvadzali pubertiaci pri taboraku. Netreba obomenut nasu "vlasatu cudzinku". Slusny diel. Skoda, ze takymto tempom to neodsypalo uz trochu skor. ()