Luna Nera (TV seriál)

• Itálie

Luna Nera

Drama / Fantasy

Itálie, 2020, 4 h 33 min (Minutáž: 40–56 min)

• hufnagel

Slabučký bosorácky seriál.(11.3.2020)

• B3n

Programovací seriál, odpad! Netflix akoby nechcel pochopiť, že je koniec ich zvráteného sna o svete. :) Game Over.(15.4.2020)

• Trevor

Streamovacia služba Netflix pokračuje v produkcii nezmyselných eriálov, ktoré však majú jedinú úlohu - poukázť na silu žien a na to že žijeme v otrasnom patriarcháte, že LGBT ľudí je viac ako tých normálnych (pretože inak si to že vo väčšine seriálov sú homosexuálne páry zobrazené starostlivo ale heterosexuálne akoby neexistovali) a samozrejme treba trošku poškvrniť náboženstvo a ako inak terčom budú kresťania, pretože moslimov sa Netflix bojí a Židia ho platia, tak veľa možností im neostalo. Ak to mal byť odraz doby, v ktorej prebiehali procesy s čarodejnicami tak to bolo jedno obrovské zúfalstvo a Václav Kaplicý v knihe či Otakar Vávra v rovnomennom filme Kladivo na čarodejnice nepochybne natočili či napísali najlepší film/knihu o tejto epizóde našich dejín. Seriálu chýba nejaký zmysluplný dej, chvíľami je to fantasy, chvíľami historická dráma a inokedy zase romantický film bez akéhokoľvek ucelenejšieho konceptu. Odporúčam ho nepozerať.(26.2.2020)