John se chtěl spojit s mimozemšťany

• USA John Was Trying to Contact Aliens
Dokumentární / Krátkometrážní / Životopisný
USA, 2020, 16 min

Chlápek z venkova je blázen do elektroniky a vysílá do vesmíru rádiové signály v naději, že objeví mimozemšťany. Nakonec ale najde něco důležitějšího tady na Zemi. (Netflix)

Dzeyna

Lidi v Netflixu si něco šlehli, ne? Tohle přece musí být vtip. Jinak je tady hezky vidět, že děti občas potřebují proplesknout, aby se probrali dřív, než bude pozdě. ()

YumiOkami

★✩⊹ ❝𝐎𝐧𝐜𝐞 𝐈 𝐦𝐞𝐭 𝐡𝐢𝐦 𝐚𝐧𝐝 𝐫𝐞𝐚𝐥𝐢𝐳𝐞𝐝 𝐭𝐡𝐚𝐭 𝐡𝐞 𝐰𝐚𝐬 𝐭𝐡𝐚𝐭 𝐬𝐨𝐫𝐭 𝐨𝐟 𝐩𝐞𝐫𝐬𝐨𝐧: 𝐰𝐚𝐫𝐦, 𝐥𝐨𝐯𝐢𝐧𝐠, 𝐬𝐞𝐧𝐬𝐢𝐭𝐢𝐯𝐞, 𝐩𝐚𝐭𝐢𝐞𝐧𝐭. 𝐈 𝐰𝐚𝐬 𝐥𝐢𝐤𝐞, “𝐖𝐨𝐰 𝐭𝐡𝐚𝐭’𝐬 𝐫𝐞𝐚𝐥𝐥𝐲… 𝐓𝐡𝐚𝐭’𝐬 𝐫𝐞𝐚𝐥𝐥𝐲 𝐬𝐨𝐦𝐞𝐭𝐡𝐢𝐧𝐠. 𝐘𝐨𝐮 𝐝𝐨𝐧’𝐭 𝐟𝐢𝐧𝐝 𝐭𝐡𝐚𝐭 𝐞𝐯𝐞𝐫𝐲 𝐝𝐚𝐲.” 𝐀𝐧𝐝 𝐭𝐡𝐚𝐭’𝐬 𝐰𝐡𝐚𝐭 𝐞𝐯𝐞𝐫𝐲𝐨𝐧𝐞, 𝐈 𝐭𝐡𝐢𝐧𝐤, 𝐢𝐧 𝐭𝐡𝐢𝐬 𝐰𝐨𝐫𝐥𝐝 𝐭𝐨 𝐬𝐨𝐦𝐞 𝐝𝐞𝐠𝐫𝐞𝐞 𝐬𝐞𝐞𝐤𝐬 𝐚𝐧𝐝 𝐝𝐨𝐞𝐬𝐧’𝐭 𝐚𝐥𝐰𝐚𝐲𝐬 𝐟𝐢𝐧𝐝 𝐢𝐭. 𝐈 𝐰𝐚𝐬 𝐨𝐧𝐞 𝐨𝐟 𝐭𝐡𝐞 𝐥𝐮𝐜𝐤𝐲 𝐨𝐧𝐞𝐬. 𝐈 𝐟𝐞𝐞𝐥 𝐈 𝐟𝐨𝐮𝐧𝐝 𝐢𝐭. 𝐅𝐨𝐮𝐧𝐝 𝐢𝐭 𝐢𝐧 𝐉𝐨𝐡𝐧. 𝐒𝐨, 𝐜𝐨𝐧𝐭𝐚𝐜𝐭 𝐡𝐚𝐬 𝐛𝐞𝐞𝐧 𝐦𝐚𝐝𝐞.❞ ⊹✩★ ()

dan4815

Solidní úlet. Vůbec nevím, co si mám myslet, co mi to mělo dát a nad čím jsem se měl zamýšlet. Zajímalo by mě, zdali alespoň nějaký přístroj měl smysl, profože se u něj doma jevily všechny přístroje, že dělají náhodné věci, které ale nevedou k detekci alienů. No nic, je fajn, že si tento místní africa indie radio masterněkoho našel, ale je to bizár. ()