Anwar (Kunchacko Boban) je vyštudovaným psychológom, ktorý sa ujíma pozície poradcu pre miestne oddelenie polície v Kochi. Keď sú po prvýkrát využité jeho služby, nič nenasvedčuje tomu, že by malo ísť o zložitý prípad. Lenže v miestnych uliciach začína vyčíňať sériový vrah policajtov v maske vlka, ktorého treba čo najskôr zastaviť. (*CARNIFEX*)

Aljak

Poriadny kus malayalamského krimi-thrilleru. Vo svojej podstate je zápletka kvalitná a motív pomsty tu hrá obrovskú rolu. Lenže, tá mamutia dĺžka a kopu kadejakých "mysterióznych" odbočení od ústrednej témy celý dej výrazne rozladilo a podľa mňa úplne úplne zbytočne. No a o občasných zásahoch anti-logiky ani nevravím, lebo "na odlákanie pozornosti" robiť také psychopatické výpady, to mi tam proste nepasovalo. Škoda, že sa nedržali skôr toho ústredného dejového rámca + skrátiť to aspoň o 40 min, a bolo by to super. Ale inak to bolo celkom schopné, malo to dobrý feeling aj tú pravú mystery-thriller atmosféru. 3* ()

*CARNIFEX*

Anwar je vyštudovaným psychológom, ktorý sa ujíma pozície poradcu pre miestne oddelenie polície v Kochi. Keď sú po prvý krát využité jeho služby, nič nenasvedčuje tomu, že by malo ísť o zložitý prípad. Lenže v miestnych uliciach začína vyčíňať sériový vrah policajtov v maske vlka, ktorého treba čo najskôr zastaviť .. ()

• Název filmu se objeví až v 16. minutě. (griph)