Komentáře uživatelů k epizodě (7)

Zapadá to do sebe solidně, napětí postupně houstne. Nakonec Lisha se stává nečekaným hráčem tohohle výtečného propletence. Osamocené dívce paradoxně pomůže Pervin, která stojí nad obřím dilematem a která má její osud ve svých zoufalých rukou. Bezmoc rodičů-migrantů je nesmírně hmatatelná. Do popředí se víc dostává i duo ne zrovna bystrých švédských bratrů, kteří se chtějí stát mučedníky. Jakoba a Emila sleduje Fatima, která je přitom sama na útěku. Postavy tak dál se všemi svými chybami přispívají celkové nepředvídatelnosti děje. U toho je jisté jedno: nad Egypťanem Ibrahimem Haddadem (Ibbem) se stahují mračna, tudíž musí konat. A signál dostal – útok bude následující den.(15.6.2020)

Zatím jsem jednotlivé epizody jen chválil, tentokrát jsem jednu hvězdičku ubral, protože se mi zdálo, že už to tvůrci s Fatiminou dějovou linií přepískli a logika si chvílemi dávala šlofíka. Začátek Lishiny exkurze mě na druhou stranu bavil velice velmi, takže jsem byl ve finále stejně spokojený.(27.6.2020)

A teď už jenom do finále. Předpokládám, že pokud to tvůrci nezmršili do teď, tak už to bude pohoda. Otázka ale zní: Bude to extratřída?(24.5.2020)

Sem-tam mi vadilo vyslovene neprirodzene rozhodovanie postav v danej situacii, cim ich zbytocne "prepalili". Hoci sa jedna o vypaty diel a rezijne slusny diel, vsimol som si dva vypate momenty, ktore boli vyslovene prvoplanove. Toz voci dobrym veciam som kritickejsi. ;) Napriek tomu, zabava. 75%(16.7.2020)

• VLADEK

Švédská trojka.(13.6.2020)

Švédové se tímhle intenzivním seriálem v mých očích neuvěřitelně vyšvihli a nejen Netflix bude mít v druhé polovině letošni ho roku plné ruce práce s tím, aby Chalífát překonal na pozici nejlepšího výplodu televize/VOD.(21.6.2020)

Velmi emotivní díl(10.6.2020)