Reklama

Reklama

Moucha v kufru

  • Francie Mandibules (více)
Trailer 5

Obsahy(1)

Jean-Gab a Manu, dva prostí přátelé, najdou obří mouchu uvíznutou v kufru auta a rozhodnou se ji vytrénovat, aby si díky ní vydělali. Divoká a surrealistická road-movie od mezinárodně uznávaného režiséra Quentina Dupieux vypráví jedinečný komediální příběh o přátelství, velkých snech a ještě větších katastrofách, které se daly do pohybu po nalezení obrovské mouchy. (Film Europe)

(více)

Videa (4)

Trailer 5

Recenze (43)

MightyHal 

všechny recenze uživatele

Dle mého, i přes název filmu, se jedná o autorův jeden z umírněnějších filmů. Ve kterém nečekejte žádné surrealistické výjevy či konce, ale příjemnou absurdní jednohubku se skvělými herci a feel good atmosférou. Krátká stopáž filmu pomáhá a i přes to že mám nejradši autorovy ujetější filmy tak jsem si tuhle taškařici s roztomilou mouchou užil na sto procent ()

Adramelech odpad!

všechny recenze uživatele

Oba hlavní hrdinové jsou hrozní debilové. Úplně mi stačí, když ode mne takovéhle typy na ulici somrují peníze nebo cigára. Nevidím důvod, proč bych se na takové exempláře měl dívat ještě ve filmu. Samotný příběh (nápad s přerostlou mouchou) mi přijde také dost slaboduchý. Za co má tento film (aspoň momentálně) hodnocení 70 %? Že by za přesvědčivost hereckých výkonů? Existuje mnoho lepších francouzských komedií. ()

Reklama

blondboss 

všechny recenze uživatele

Francúzsky bizár ako vyšitý. Ten nápad s umelou muchou sa len tak často nevidí a aj keď to v podstate bola hovadina ako remeň, svoj účel to asi splní, hlavne pre filmových fajnšmekrov. Mne ten humor veľmi nesedel, aj keď tam bolo pár bizarne úsmevných scén a uvedomil som si, že Adele Exarchopoulos dokáže slušne zahrať vyšinutú ženskú. O to lepšie poznanie. 60 % ()

Omnibus 

všechny recenze uživatele

Až mi v hlavě hučí, jak v komentech bzučí.“ Kdo? Pilní čmeláčci, opisující jeden od druhého. Prý Blbý a blbější? Ale no tak. Jules Winfield by vám to vysvětlil. Lízat námrazu ze železné tyče a masírovat mouše nohy není hra na stejným intelektuálním hřišti. Není to ani stejná liga, je to úplně jinej sport. OKÉNKO ASOCIACÍ: [][] Ukazuje na francouzské Les Valseuses a dva jiné váguse k pomilování. Citlivého Pierrota a hrubiánského poživačníka Jean-Clauda a jejich zlodějíčkovskou (a)sociální revoltu proti společenským normám. (Ꞷ) Bezcílné poflakování je svoboda, práce sprosté slovo a krádež jen projev kladného vztahu k cizímu majetku. (Ꞷ) Dvojice nemakačenků vyžírá ledničku zbohatlíkům, kterými ovšem z duše pohrdají. (Ꞷ) S plnými břichy pak sní o... zbohatnutí :-)). [][] Já zase sním o 5* pro tuhle okřídlenou satiru, bohužel v ní ale nebyla žádná postelová scéna s kočičkou Adèle Exarchopoulos. Ta byla úplně k sežrání, ať už zádumčivě mlčela, čelila podezření, že jí malé psy, nebo hulákala jak na lesy a probouzela tak mou chlípnou fantazii. Jestlipak tak děsně řve i při sexu? Navrhuji dvě svatby. S mouchou Dominikou poletí k oltáři Jeff Goldblum a Agnès se vdá za strýčka Pepina. ()

Mackoun 

všechny recenze uživatele

Nedávno náhodně objevená jednohubka, na kterou jsem si konečně našel “čas” (je to opravdu jednohubka s muší stopáží, takže to slupnete jak malinu prakticky kdykoliv). Dvojka blbců s vyhlídkami na dlouho očekávaný životní zvrat, úspěch a bohatství objeví v kufru kradeného auta obří mouchu… k tomuhle netřeba cokoliv dalšího psát. Prostě si to dejte, než vám frnkne. ()

Galerie (7)

Zajímavosti (1)

  • Natáčelo se od 16. září do 28. října 2019 v zálivu Saint-Tropez (Le Plan-de-la-Tour, Sainte-Maxime, La Croix-Valmer, Cavalaire-sur-Mer a Rayol-Canadel-sur-Mer). (bianci)

Reklama

Reklama