Reklama

Reklama

Moucha v kufru

  • Francie Mandibules (více)

Obsahy(1)

Jean-Gab a Manu, dva prostí přátelé, najdou obří mouchu uvíznutou v kufru auta a rozhodnou se ji vytrénovat, aby si díky ní vydělali. Divoká a surrealistická road-movie od mezinárodně uznávaného režiséra Quentina Dupieux vypráví jedinečný komediální příběh o přátelství, velkých snech a ještě větších katastrofách, které se daly do pohybu po nalezení obrovské mouchy. (Film Europe)

(více)

Videa (3)

Trailer 3

Recenze (11)

SeanLSD 

všechny recenze uživatele

Byť jednoduchší je oslobodzujúce, ukazujú nám už celé roky filmy o kdejakých blbcoch. Manu a Jean-Gab sú ale v tejto zdanlivo prostej rovine aj zaujímavo vytvorené charaktery, jeden je Pán citoslovcí a druhý Majster cvičiteľ, čo aj obriu muchu naučí nosiť banány. Ich príbeh (kľudne by som si dal celý seriál alebo 12 pokračovaní) je neuveriteľne pohodová letná absurdita s nádychom surreálna a čiste 80´s no problemo štýle, po ktorej máte náramnú chuť ísť sa rozšupnúť za 8,50. A bude aj kafíčko! Pravdaže - najdôležitejšie a nadovšetko je mať k tomu - k čomukoľvek (vrátane sledovania tohoto filmu) - dobrého parťáka! ()

Bagrowitz 

všechny recenze uživatele

Nádherný. Čekal jsem něco ve stylu Drž hubu a dostal jsem to co jsem chtěl. V kině se moc nahlas nesměju, ale tady mi to párkrát ulítlo. Pokud nemáte rádi originály jinak než v angličtině tak tady doporučuji to risknout. Huhlavej přízvuk Manua je boží. 5/5 a po dlouhé době kvalitní nonsence film. Ty bejku! ()

Reklama

xxmartinxx 

všechny recenze uživatele

Místy sympatické, místy trapné, postava postižené sestry poněkud nešťastná (chápu, že měla být paradoxně jediným normálně uvažujícím člověkem - ale to není ta věc, které se lidi smáli a místy to bylo velmi nepříjemné). ()

MightyHal 

všechny recenze uživatele

Dle mého, i přes název filmu, se jedná o autorův jeden z umírněnějších filmů. Ve kterém nečekejte žádné surrealistické výjevy či konce, ale příjemnou absurdní jednohubku se skvělými herci a feel good atmosférou. Krátká stopáž filmu pomáhá a i přes to že mám nejradši autorovy ujetější filmy tak jsem si tuhle taškařici s roztomilou mouchou užil na sto procent ()

troufalka 

všechny recenze uživatele

Pokud přistoupíte na specifický absurdní humor, budete se bavit. V opačném případně budete nejspíš otrávení. Já jsem se bavila. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama